Garść nowych informacji o 9 serii

Podczas panelu na trwającym obecnie konwencie Comic-Con, Peter Capaldi, Jenna Coleman i Michelle Gomez udzielili kilku wywiadów i dali parę wskazówek odnośnie nadchodzącej 9 serii.

Peter Capaldi powiedział o zdjęciu promocyjnym:

Zdjęcie pokazuje bitwę, sugeruje Doktora znajdującego się na bardzo tradycyjnym polu bitwy, gdzie próbuje on pomóc ofierze wojny… i obrywa rykoszetem.

Jenna Coleman wypowiedziała się na temat Clary i Doktora:

Mamy przed sobą mnóstwo bardzo zabawnych przygód. Clara i Doktor to świetna drużyna, za sobą mają wiele bitew i stawiania czoła światu, więc jak na razie atmosfera się zagęszcza.

Capaldi zaś dodał:

Wypracowaliśmy wiele spraw. W relacji Clary i Doktora wspaniałe jest to, że wiedzą o sobie wystarczająco by czuć się z sobą komfortowo i z radością prą razem naprzód. Jednak Doktor pozostaje kosmitą, więc zawsze będzie jakiś ukryty dla niego aspekt, którego nigdy nie będziecie w stanie do końca ogarnąć i czasami się on ujawnia.

Myślę, że Clara jest jak dotąd najlepszym towarzyszem, ponieważ jest w stanie utrzymać Doktora w ryzach i nie boi się od czasu do czasu trzepnąć go i kazać dorosnąć, pomimo że ma on już dwa i pół tysiąca lat.

Dowiedzieliśmy się też, że Clara spróbuje poprawić zdolności społeczne Dwunastego, w związku z czym Capaldi zażartował o „Szkole Clary Oswald dla Podstarzałych Władców Czasu”.

Michelle Gomez w międzyczasie powiedziała kilka słów na temat Missy:

Udało nam się uczynić Missy dobrze ukształtowaną i może nawet bardziej ludzką niż Doktor, co było dla mnie wyzwaniem. Nie chciałam, żeby była zwyczajnym złoczyńcą z pantomimy. Razem z Doktorem wykonują mały taniec, który jest całkiem subtelny a ich relacja jest bardziej ludzka niż miało to miejsce wcześniej w przypadku Doktora i Mistrza. Prawie tak jak w domu.

Czego więc możemy się spodziewać po nadchodzącej 9 serii? Macie jakieś pomysły? Piszcie w komentarzach.

Źródło: doctorwhotv.co.ukUwielbia herbatę, seriale (zwłaszcza brytyjskie) i superbohaterskie filmy. W przerwach pomiędzy seansami kolejnych odcinków lub filmów, udaje że studiuje. Gdyby mogła nie dorastałaby.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *