Free Comic Book Day już dzisiaj i okładki kolejnych zeszytów z Ruth

Jak pisaliśmy, tak się stało. Free Comic Book Day już dzisiaj! Oznacza to, że dzisiaj można za darmo zdobyć niektóre nowe komiksy (m.in Spiderman Venom, Stranger Things czy Bloodborne), aczkolwiek nas najbardziej interesuje komiks z Doktor Ruth – prolog serii Doctor Who: Origins.

Free Comic Book Day - okładka zeszytu #0

Oto opis zeszytu:

Doktor to Władczyni Czasu z planety Gallifrey. Dawno temu, ukradła TARDIS, by odkrywać wszechświat w całkowitej wolności. Kiedy są bliscy śmierci, Władcy Czasu mogą się zregenerować, tworząc nowe ciało i nową osobowość. Ostatnio Doktor odkryła, że przeżyła nieznaną liczbę regeneracji, co ostało jej usunięte z pamięci. To jest historia jednego z tych zapominanych żyć, znanego jako Doktor Uciekinierka…

Z kolei papierowe zbiorcze wydanie wszystkich zeszytów ukaże się 6 grudnia i kosztuje w preorderze 83,44 zł. Poniżej możecie zobaczyć warianty okładek drugiego i trzeciego zeszytu:

źródło: Atom Comics, Free Comic Book Day, AmazonFan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *