Finał 12 serii zakończy się dwuczęściowym odcinkiem

O tym, że w dwunastej serii powrócą dwuodcinkowe historie, pisaliśmy już jakiś czas temu. Wiemy też doskonale, że rozpoczął ją dwuczęściowy Spyfall. Niedawno jednak dotarła do nas wiadomość, że nie jest on jedynym odcinkiem podzielonym na dwie części w nowej serii. Chris Chibnall potwierdził, że seria nie tylko zacznie, ale również zakończy się wieloczęściową historią.

W tamtym roku specjalnie zrobiliśmy jednoodcinkowe historie, aby każdy mógł zacząć oglądać któregokolwiek tygodnia. A teraz będziemy mieć dwuczęściówki, historie na większą skalę – i mogliście to właśnie zobaczyć [oglądając część pierwszą Spyfall]. Na końcu serii również mamy dwuczęściowy odcinek.

Myślicie, że nie może się zrobić bardziej ekscytująco? A jednak! Chibnall dopowiedział również parę słów o pewnym powracającym przeciwniku.

Byłem bardzo podekscytowany Cybermenami. Bardzo chciałem zobaczyć Jodie przeciwko Cybermenom, a także towarzyszy radzących sobie w takiej sytuacji. No więc tak, są świetni.

Dodał również nieco na temat trzeciego odcinka:

Odcinek trzeci. Ed Hime jest właśnie w budynku, tak myślę, i to on napisał odcinek trzeci, zatytułowany Orphan 55. I jest tam trochę potworów, które są naprawdę przerażające. Były na planie zdjęciowym, nie są komputerowe i są przerażające.

Więcej o trzecim odcinku możecie przeczytać tutaj.

Jak podobała wam się pierwsza część rozpoczęcia dwunastej serii? Podoba wam się powrót do dwuczęściowych historii?

Źródło: TheDoctoWhoCompanionChaotycznie neutralny dzieciak z zamiłowaniem do herbaty, fioletu, zabaw ogniem oraz rozmaitych tworów popkultury.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *