Znamy pierwsze szczegóły dotyczące trzeciego odcinka 12 serii

Już tylko kilka dni dzieli nas do premiery 12 serii Doctor Who. Pierwsze dwa odcinki będą tworzyły dwuczęściową historię, zatytułowaną Spyfall. Teraz poznaliśmy już pierwsze szczegóły dotyczące kolejnego, trzeciego odcinka nadchodząej serii.

Trzeci odcinek prawdopodobnie będzie nosił tytuł Orphan 55 (tłum. Sierota 55). Jego scenarzystą ma być Ed Hime, który jak dotąd napisał odcinek Przyjdzie potwór i cię zje („It Takes You Away”) z 11 serii. Jest to też ten odcinek, który był częściowo kręcony na Teneryfie w ramach drugiego bloku produkcji. Reżyserią odcinka zajął się Lee Haven Jones, który odpowiadał również  za Spyfall Part 2. 

Jodie Whittaker jako Trzynasta Doktor. Kadr z odcinka "It Takes You Away".

Mamy również opis trzeciego odcinka:

Doktor zadecydowała, że każdemu należy się odpoczynek. Zabiera więc Grahama, Yasmin i Ryana do luksusowego domu wypoczynkowego, by się zrelaksować. [Ekipa TARDIS] odkrywa jednak, że miejsce, w którym mieli odpocząć, skrywa mordercze sekrety. Czym są mordercze potwory, które atakują Spa Spokoju?

W odcinku gościnne rolę zagrają Laura Fraser (o której występie w nadchodzącej serii pisaliśmy już tutaj), która wcieli się w Kane oraz James Buckley, który zagra postać o imieniu Nevi.

Trzynasta Doktor i Yaz na pokładzie TARDIS. W tle: Graham i Ryan. Kadr z odcinka "Demons of the Punjab".

Trzeci odcinek 12 serii zadebiutuje na ekranach telewizorów 12 stycznia na antenie BBC One i BBC America. Premiera w Polsce na kanale BBC First odbędzie się 26 stycznia o godzinie 20:35.

Naszym zdaniem opis odcinka zapowiada się ciekawie. A jak wam się podoba?

Źródło: CultboxUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *