Falkon – rozkład jazdy

Falkon – lubelski Festiwal Fantastyki udostępnił dziś tabelę programową!

Dokładnie za siedem dni rozpocznie się szesnasta edycja festiwalu fantastyki Falkon. Z tej okazji już dzisiaj organizatorzy lubelskiego konwentu zaserwowali kompletny rozkład jazdy imprezy, który został przez nas przejrzany pod kątem doktorowych atrakcji. Co prawda nie ma ich wiele, ale jeżeli mimo to w listopadzie wybieracie się na wschodnią stronę Wisły, prezentujemy whomanistyczne punkty… whomanistyczny punkt programu, który może zainteresować doktorowych konwentowiczów:

SOBOTA

9.00 – Lepszy i konkurencyjny panel o Doktorze Who 1.5 J. „Pan Minerał” Wodarski, M. „Klaus” Wlekliński oraz M. „Duplikat” (czyli nasi znajomi z Grupy WARcon)

Podobał Wam się nasz panel na Pyrkonie…? Nam też nie. Zatem postanowiliśmy zrobić jeszcze lepszy!

Mimo że jeśli chodzi o liczbę stricte doktorowych punktów programu Falkon nie zachwyca – nad czym ubolewamy, mamy jednak świadomość, że to w dużej mierze nasza wina –  to pośród pozostałych atrakcji z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.  My już mamy na oku całkiem sporo interesujących atrakcji…

Źródło: FalkonKatarzyna J. - absolwentka anglistyki, a zarazem wielbicielka szeroko pojętej literatury i kinematografii. Ostatnio zafascynowana językiem i światem (pop)kultury Korei Południowej. Gallifreyański Kot Schrödingera - losowo znika i pojawia się w składzie redakcji.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Falkon – rozkład jazdy

  1. Dobrze, że w ogóle coś jest. Nie przypominam sobie żeby w poprzednich latach były prelekcje związane DW, jeśli się mylę to mnie poprawcie.

  2. A już się bałem, że nie będzie nic ciekawego. W sumie dzisiaj dopiero dowiedziałem się, że jest już rozpiska ale miło wiedzieć, że będą jakiekolwiek wątki z DW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *