Dwuczęściowa historia na początek produkcji dziewiątej serii

Steven Moffat wyjawił, że pierwsza historia kręcona dla serii dziewiątej będzie dwuczęściowa i… przerażająca.

Steven Moffat wyjawił kilka nowych szczegółów dotyczących owych odcinków.

Niesamowita obsada gościnna w genialnej, przerażającej i dwuczęściowej historii, którą napisał Toby Whithouse. Peter Capaldi i Jenna Coleman wracają do Cardiff, wracają do TARDIS i wracają do gry – w jednej z najstraszniejszych przygód!

W odcinku wystąpią również Morven Christie, znana z roli Amandy w kryminale Grantchester. Arsher Ali, odgrywający rolę Malika Suri w The Missing, także zagra w odcinku razem z Colinem McFarlanem znanym z roli w Eastenders. Gościnnie pojawią się również Sophie Stone, Zaqi Ismail, Steven Robertson i Neil Fingleton.

Będzie to czwarty raz, kiedy Whithouse pisze dla serialu. Jego wcześniejsze odcinki to Zjazd absolwentów („School Reunion”), Wampiry w Wenecji („The Vampires of Venice”), Kompleks boga („The God Complex”) oraz Miasteczko Mercy („Town Called Mercy”).

Źródło: Radio Times, BBCPracuje jako tłumacz. Lubi czekoladę z serem pleśniowym, bananowy sos do mięsa i wszystko co zawiera miętę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Dwuczęściowa historia na początek produkcji dziewiątej serii

  1. Widocznie od teraz :P. Mam nadzieję na wprowadzenie nowego towarzysza. Oby to był ktoś bardziej egzotyczny aniżeli współczesna dziewczyna z UK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *