Drugi sezon słuchowiska „Torchwood” już w marcu!

Serwis Big Finish wypuścił do przedsprzedaży drugi sezon słuchowiska „Torchwood”, którego premiera odbędzie się w marcu.

Pod koniec zeszłego roku wszyscy ucieszyli się na wieść o tym, że drugi sezon jednak powstanie (post o tym znajdziecie tutaj), teraz w końcu Big Finish udostępniło szczegóły oraz umożliwiło przedsprzedaż pierwszej części sezonu, zatytułowanej „The Victorian Age”.

Dobrą wiadomością jest także to, że w słuchowisku powróci nie kto inny jak sam Jack Harkness! Poniżej znajdziecie szczegóły dotyczące fabuły oraz obsadę.

Anglia, Londyn, lata 90. XIX wieku. Królowa Wiktoria, Władczyni Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz Cesarzowa Indii, przybyła na swoją coroczną inspekcję do Instytutu Torchwood. Wszyscy są przekonani, że tego roku wszystko wypadnie jak najlepiej.

Jednak parę minut później straszliwa kreatura zostaje wypuszczona na ulice Londynu. Nikt nie wie, skąd pochodzi, czym jest, ani nawet dlaczego jest na Ziemi. Jest bezwzględna, nie ma żadnych zasad i nie da się jej zatrzymać. Kapitan Jack Harkness działa na własną rękę, a królowa Wiktoria przeżywa u jego boku przygodę swojego życia.

Scenariusz: AK Benedict
Reżyseria: Scott Handcock
Producent: James Goss
Edytor: Steve Tribe
Producenci wykonawczy: Jason Haigh-Ellery i Nicholas Briggs
Obsada: John Barrowman (Captain Jack Harkness), Rowena Cooper (Queen Victoria), Youssef Kerkour, Louise Jameson, Aaron Neil

Mieliście okazję posłuchać pierwszego sezonu „Torchwood”? Jakie są wasze opinie – czekaliście na drugi sezon i na powrót Jacka czy może pierwszy sezon nie za bardzo przypadł wam do gustu?

Źródło: Big FinishWiecznie roztrzepana studentka, kochająca światy fantasy i science fiction. Od zawsze z nosem w książce, nie wyobrażająca sobie życia bez swoich ulubionych seriali i filmów. Zafascynowana Doktorem od małego i stawiająca go na 1. miejscu listy cudów wszechświata.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Drugi sezon słuchowiska „Torchwood” już w marcu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *