Dłuższe odcinki finałowe

BBC potwierdziło że ostatnie dwa odcinki dziewiątej serii – „Heaven Sent” i „Hell Bent” zostaną wyemitowane w dłuższych niż dotychczas formatach.

Przedostatni odcinek, „Heaven Sent”, będzie miał 55 minut. Jego emisja została ustalona na 20.05 czasu brytyjskiego (21.05 w Polsce) na kanale BBC One w sobotę 28 listopada.

Odcinek finałowy, „Hell Bent”, będzie miał 65 minut. Zostanie wyemitowany o godzinie 20.00 czasu brytyjskiego (21.00 w Polsce), na antenie BBC One w sobotę 5 grudnia.

Tematem obu odcinków będą konsekwencje odcinka dziesiątego, „Face the Raven”, który zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę, 21 listopada o 20.10 (21.10 w Polsce).

Źródło: Doctor Who NewsMiłośnik fantastyki, tolkienista, fan brytyjskiej muzyki i seriali (w zasadzie wszystkiego co brytyjskie).W DW wkręcony od 2014. Jego ulubione inkarnacje to Ósmy i Jedenasty Doktor. Cosplayer i konwentowicz. Powoli brnie przez klasyczne odcinki. Pasjonat wszelakich wątków mitycznych i przetworzeń tzw. „kultury wysokiej” w popkulturze. Do tego (meta)narracje superbohaterskie, legendy arturiańskie i prerafaelici. I parę(naście) innych rzeczy.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Dłuższe odcinki finałowe

  1. No tak tylko czemu clara is dead :( najlepsza kompanka doktora moim zdaniem a tu ginie w taki lamerski sposób oby w next ep ożyła

    1. Lamerski? Ja myślę, iż był to bardzo dobry sposób na pożegnanie się z Clarą…. poza tym powrotów Clary było zdecydowanie za dużo . Czy najlepsza kompanka? Cóż dla mnie najlepszą jest Amy ale to jest kwestia względna. A to, że Clara nie zmartwychwstanie to już pewne.

      1. Zginęła w głupi sposób, nikogo to nie uratowało bo Ashildr i tak planowała zdjąć tatuaż. Zginęła w smutny sposób i młodo, to była taka zwyczajna i nagła śmierć, zauważ, że reszta towarzyszek (zaczynając od Rose) dostała szanse na przeżycie swojego życia do końca. Myślę, że z tego powodu te nadzieje na zmartwychwstanie, że Clara zginęła bardzo nagle, nawet nie została panią Pink. Właściwie to co teraz z Orsonem Pink, nigdy nie istniał czy Moffat coś jeszcze nakombinuje?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *