David Tennant i Billie Piper o powrocie do Doctor Who

Po wielu latach David Tennant i Billie Piper jako Doktor i Rose wracają do TARDIS, by przeżyć zupełnie nowe przygody. Tym razem para wraca do Whoniwersum dzięki słuchowiskom Big Finish, podążając śladami Dziesiątego Doktora i Donny Noble.

Od rozstania w finale drugiej serii Billie Piper i David Tennant nieraz spotykali się na planie Doctor Who. Rose wróciła na kilka odcinków w serii czwartej w 2008 roku oraz zagrała Moment w odcinku specjalnym na 50-lecie serialu. Tym razem wracamy jednak do ich wspólnych przygód z drugiej serii. Aktorka grająca Rose skomentowała:

To kolejna okazja, by utrzymać płomień żywym. Wszyscy teraz robią słuchowiska dla Big Finish, ja nie. Wszyscy fani mnie o nie pytali na konwentach. Zaczynało się robić trochę dziwnie.

David Tennant dodał:

Doctor Who zawsze przy mnie będzie, nie ma od tego ucieczki. Nawet jakbym chciał. Zawsze czułem, że jestem z nim związany. Ale to szczęśliwe miejsce.

Oczywiście, że w takim dniu wszystko mi się przypomina. Dobrze jest wrócić do świata tego serialu. Zawsze cię powita z otwartymi ramionami, jest przyjazny oraz dobrze znany. Nie czuję się od niego odłączony na tyle, żeby go wspominać jak coś, co przeminęło. Może gdybym został z niego kompletnie wygnany?

Trzymamy kciuki, żebyśmy nie musieli długo czekać na kolejny powrót Dziesiątego Doktora i Rose.

Doctor Who: The Tenth Doctor Adventures – Volume 2 zostanie wydany w przyszłym miesiącu. Zwiastun możecie odsłuchać tutaj:

I przypominamy, że to nie jedyny powrót do wątków tych postaci – ukażą się również słuchowiska przedstawiające przygody Jackie Tyler i metakryzysowego Doktora…

Jesteście ciekawi nowych przygód ulubionych bohaterów?

Źródło: RadioTimes

PATRONITE

 Geek-Teen który kocha wszystkie brytyjskie produkcje. Wielki fan SuperWhoLock, oraz zawodowy pijacz kawy i herbaty.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *