Czym zaskoczy nas Missy w 9 serii?

Michelle Gomez wyjawiła, że Missy wciąż nie planuje nic dobrego i przyznaje, że nawet ona sama była zszokowana jej poczynaniami.

Już jakiś czas temu zdradzono nam, że Missy w dziewiątej serii nie będzie taka, „jakiej się spodziewamy”, co dało fanom sposobność do spekulacji, że zobaczymy jej „milszą” stronę. Jednakże Michelle Gomez wyjawiła, że postać, w którą się wciela wciąż nie planuje nic dobrego i przyznaje, że nawet ona była zszokowana poczynaniami Missy.

Rozmawiając z Daily Record o odcinku otwierającym dziewiątą serię, powiedziała:

Nie mogę powiedzieć wiele, jestem zbyt wielką fanką tego serialu, żeby psuć innym zabawę, ale mogę zdradzić, że [Missy] nie planuje niczego dobrego.

Nawet ja byłam trochę zaskoczona poziomem jej pogardy dla innych, w tym roku. Ta dziewczyna nie ma zahamowań, jest bardzo niegrzeczna.

Gomez ponadto dodała, że ma wrażenie, że zmiana płci Mistrza „jak na razie wystarczająco mocno rozkołysała łódkę”:

Zmienienie płci Mistrza jest na razie wystarczającą zmianą. My, Whovianie, jesteśmy lojalną grupą i nie lubimy zbyt dużych zmian. Wydaje mi się, że jak na razie wystarczająco mocno rozkołysałam łódkę, nie zatapiajmy całego cholernego statku.

Jak myślicie – co jeszcze może pokazać nam Missy w nadchodzącej serii?

Źródło: doctorwhotv.co.ukUwielbia herbatę, seriale (zwłaszcza brytyjskie) i superbohaterskie filmy. W przerwach pomiędzy seansami kolejnych odcinków lub filmów, udaje że studiuje. Gdyby mogła nie dorastałaby.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *