Czy Missy spotka Trzynastą Doktor?

Doctor Who przechodzi obecnie wiele zmian. Nadchodząca seria to nowy producent wykonawczy, nowa Doktor i nowi towarzysze. Po odejściu Petera Capaldiego i Stevena Moffata, z serialem pożegnała się również Michelle Gomez. Czy to oznacza, że nie zobaczymy jej inkarnacji Mistrza już nigdy więcej? Aktorka opowiedziała o doświadczeniach związanych z rolą oraz zdradziła, co myśli na temat powrotu Missy w kolejnych seriach:

Myślę, że ciężko będzie się z tego otrząsnąć. Missy zrobiła na mnie ogromne wrażenie, mam nadzieję, że na fanach również. Świetnie się wpasowała. Choć teraz ją odstawiłam, uważam, że nigdy nie odejdzie za daleko. Tak bardzo uwielbiałam grać tę postać, naprawdę ciężko było ją opuścić. Jednak myślę, że powróci w różnych innych formach. Nie mogę powiedzieć nic więcej. Nic innego, nad czym kiedykolwiek pracowałam, nie otrzymało aż takiego odzewu i jestem za niego naprawdę wdzięczna.


Mistrz już nieraz uciekał przed regeneracją i symulował własną śmierć. W końcu to Doctor Who, wszystko jest możliwe!

Całkiem niedawno na konwencie (Re)Generation Who aktorka wyjawiła, że będzie współpracować z Big Finish i powstanie słuchowisko, w którym Missy spotka River Song!

Na razie Big Finish nie ogłosiło takiego słuchowiska, więc informacja nie została potwierdzona. Czy to właśnie taki powrót sugerowała Michelle Gomez w poprzedniej wypowiedzi?

Chcielibyście zobaczyć spotkanie Missy z Trzynastą Doktor? Czy wolelibyście całkowicie świeży start dla nowej ekipy?

Źródło: Doctor Who Magazine (poprzez Screenrant)Zapalony podróżnik, jakby muzyk, trochę student, bardziej marzyciel. Zakochany w brytyjskiej i włoskiej kulturze, filmowych soundtrackach, maśle orzechowym i Dwunastym.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Czy Missy spotka Trzynastą Doktor?

  1. Missy powinna wrócić na jeden, dwa odcinki :) ale na pewno nie widziałbym jej w najbliższym sezonie. To chyba za wcześnie na jej powrót (dopiero co Moffat ją zamordował, dajcie dziewczynie trochę odetchnąć xP)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *