Bradley Walsh o nowych przerażających potworach

Zdjęcia do nowej serii zostały zakończone. Czekamy na jakiekolwiek drobinki informacji o nowej serii, żeby zaspokoić swój hype. Bradley Walsh w nowym wywiadzie przyznał, że w nowej serii zobaczymy naprawdę straszne stwory.

Muszę powiedzieć: przygotujcie się na potwory w tej serii. Mamy okazy, przez które zjeżą wam się włosy na głowie. Wpadliśmy na wrogów, którzy są absolutnie przerażający – naprawdę, naprawdę przerażający.

To bardzo dobre wiadomości. 11 seria dostała wiele negatywnych opinii przez słabo zapadających w pamięć wrogów Doktor. Najbardziej pamiętny to Tzim Sha, który pojawił się w pierwszym i ostatnim odcinku, nie całkiem jednak przemówił do widzów. Ewentualnie Pting z Tsuragańskiej szarady („The Tsuranga Conundrum”)…

Trzymajmy kciuki za 12 serię, która zapowiada się genialnie! Miejmy nadzieje, że Bradley Walsh mówi prawdę i będziemy się mieć czego bać.

Źródło: The Doctor Who CompanionGeek-Teen który kocha wszystkie brytyjskie produkcje. Wielki fan SuperWhoLock, oraz zawodowy pijacz kawy i herbaty.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *