Black Friday z Doktorem

Amerykańskie Święto Dziękczynienia wywodzi się z ceremonii dziękczynnej, na której do wspólnej biesiady zasiedli chrześcijańscy kolonizatorzy oraz Indianie; dziś kojarzy się chyba głównie z wielkimi wyprzedażami w najróżniejszych sklepach. Jest to więc doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w nowe zdobycze spod znaku niebieskiej budki. Poniżej wypiszemy kilka znalezionych przez nas sklepów, które biorą udział w Black Friday i w których możecie znaleźć coś związanego z Doktorem:

BookDepository – międzynarodowa księgarnia, w której dostawa jest zawsze za darmo, nieważne skąd dokąd zamawiacie. Znajdziecie tam książki o Doktorze, komiksy z Doctor Who Magazine, komiksy z Titan Comics, kolorowanki, generalnie wszystko co ma formę książkową. I nie tylko książkową, bo słuchowiska w wersji płyt CD też tam widuję. Wiele produktów ma 'domyślnie’ obniżoną cenę, a dodatkowo możecie uzyskać 10% rabatu, jeśli przy składaniu zamówienia użyjecie kodu BF10. Wybór szeroki, ale macie czas na decyzje: kod rabatowy pozostaje aktywny do 29 XI. 

OtherTees – na pewno część z Was kojarzy już ten wielki sklep, sprzedający m. in. koszulki, torby i kubki związane z popkulturą. Ich oferta stale się zmienia, akurat w tym momencie z Doctor Who mają w sprzedaży jedną koszulkę, w rekordowo niskiej cenie 35 zł.

Big Finish – to tak tylko w ramach przypomnienia, niedawno pisaliśmy, że do lutego trwa wyprzedaż słuchowisk z serii Doctor Who. The Companion Chronicles.

Posters.pl – tutaj znajdziecie wysokiej jakości plakaty (niekiedy laminowane i/lub oprawione), kalendarze, a nawet kubki i breloki. Wiele z nich przecenionych o 20%, a  czasami nawet więcej.

 

Jeżeli nie możecie się zdecydować co z literatury lub słuchowisk wybrać, jak zawsze zapraszamy do naszej sekcji Recenzji.

 Nerd pod prawie każdym względem. Fan Klasyków i komiksów, brnie dalej przez EU. Przybiłby żółwika Drugiemu, pokłony oddaje Piątemu i chętnie pogadałby o 'kosmicznej magii' z Siódmym, ale najbardziej utożsamia się z Jedenastym, serce zaś oddał Romanie II. Poza tym, wierny fan brytyjskiej literatury.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *