Anderson: Będzie spięcie między Dannym i Doktorem

Samuel Anderson, czyli serialowy Danny Pink, przyznaje, że relacja między Dannym a Doktorem będzie napięta.

W wywiadzie dla Hero Complex Anderson mówi:

Zaistnieje napięcie między Dannym a Doktorem, które będzie wzrastać przez cały sezon. A wiedza matematyczna nauczyciela będzie jednym z katalizatorów tej sytuacji.

Dodaje także, że obaj mają różne zdanie o Clarze, oraz o tym, kto lepiej wie, co dla niej dobre.

Danny jest byłym żołnierzem z konkretnego powodu. Doktor nie jest tego pewien podczas ich pierwszego spotkania… Nauczyciel to trochę przeciwieństwo Doktora. Uważa, że przygotowanie wojskowe przydaje się w potrzebie.

W drugim wywiadzie, opublikowanym na stronie New York Post, Anderson mówi:

Przed podjęciem pracy w szkole był żołnierzem w armii brytyjskiej. Ale odszedł z powodu, który będzie wyjawiany po trochu przez cały sezon. Jest typem zwyczajnego człowieka, co moim zdaniem jest fajne, zwłaszcza w porównaniu z ogromnym bohaterem, jakim jest Doktor. Danny jest szczerym, prostolinijnym człowiekiem.

Mogę powiedzieć, że stanę się towarzyszem towarzysza.

Źródło: doctorwhotv.co.ukJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Anderson: Będzie spięcie między Dannym i Doktorem

  1. Doktor wie więcej, więc wszystko jest możliwe. Prawdę mówiąc chciałbym zobaczyć coś takiego :)
    A co do literówki, to nie ma jej, Samuel mówi, że on się stanie, a nie, że Danny się stanie. Sprawdziłem. Ale dziękujemy za czujną lekturę ;)

  2. Przydałby się w końcu jakiś towarzysz, na miarę Dony. Więc jeśli nasz nauczyciel miałby być takim twardym orzechem do zgryzienia dla Doctora to proszę bardzo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *