Anderson: Będzie spięcie między Dannym i Doktorem

Samuel Anderson, czyli serialowy Danny Pink, przyznaje, że relacja między Dannym a Doktorem będzie napięta.

W wywiadzie dla Hero Complex Anderson mówi:

Zaistnieje napięcie między Dannym a Doktorem, które będzie wzrastać przez cały sezon. A wiedza matematyczna nauczyciela będzie jednym z katalizatorów tej sytuacji.

Dodaje także, że obaj mają różne zdanie o Clarze, oraz o tym, kto lepiej wie, co dla niej dobre.

Danny jest byłym żołnierzem z konkretnego powodu. Doktor nie jest tego pewien podczas ich pierwszego spotkania… Nauczyciel to trochę przeciwieństwo Doktora. Uważa, że przygotowanie wojskowe przydaje się w potrzebie.

W drugim wywiadzie, opublikowanym na stronie New York Post, Anderson mówi:

Przed podjęciem pracy w szkole był żołnierzem w armii brytyjskiej. Ale odszedł z powodu, który będzie wyjawiany po trochu przez cały sezon. Jest typem zwyczajnego człowieka, co moim zdaniem jest fajne, zwłaszcza w porównaniu z ogromnym bohaterem, jakim jest Doktor. Danny jest szczerym, prostolinijnym człowiekiem.

Mogę powiedzieć, że stanę się towarzyszem towarzysza.

Źródło: doctorwhotv.co.ukJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Anderson: Będzie spięcie między Dannym i Doktorem

  1. Doktor wie więcej, więc wszystko jest możliwe. Prawdę mówiąc chciałbym zobaczyć coś takiego :)
    A co do literówki, to nie ma jej, Samuel mówi, że on się stanie, a nie, że Danny się stanie. Sprawdziłem. Ale dziękujemy za czujną lekturę ;)

  2. Przydałby się w końcu jakiś towarzysz, na miarę Dony. Więc jeśli nasz nauczyciel miałby być takim twardym orzechem do zgryzienia dla Doctora to proszę bardzo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *