Zoe Saldana w Doktorze Who?

Amerykańska aktorka, Zoe Saldana, marzy o dołączeniu do obsady brytyjskiego serialu.

zoe-star-trek
Zoe Saldana w roli Uhury, Star Trek (2009)

Saldana znana jest z ról w wielu popularnych filmach, w tym również fantastycznych superprodukcjach takich jak Avatar i kinowy reboot Star Treka J.J. Abramsa. Z Whoniwersum łączy ją na razie chyba tylko to, że stawia czoła Karen Gillan w najnowszym filmie Marvela, Strażnikach Galaktyki („The Guardians of the Galaxy”). W wywiadzie dla Den of Geek przyznaje, że otrzymanie roli w Doktorze Who „byłoby niesamowite”. Dodaje, że ma jedenastoletnią siostrzenicę, zapamiętałą fankę Doktora, dla której wielkim przeżyciem było otrzymanie od Karen Gillian specjalnego nagrania z pozdrowieniami.

Moja siostrzenica zna każdego aktora, który kiedykolwiek wystąpił w tym serialu. Każdego dnia ubiera się na niebiesko, jak prawdziwa fanka. Byłaby zachwycona, gdybym zagrała w „Doktorze Who”. Już zawsze byłabym dla niej „kimś”.

W jakiej roli, według Was, Zoe Saldana mogłaby się pojawić w Doktorze Who? Zapraszamy do komentowania.

Źródło: DoctorWhoTVKatarzyna J. - absolwentka anglistyki, a zarazem wielbicielka szeroko pojętej literatury i kinematografii. Ostatnio zafascynowana językiem i światem (pop)kultury Korei Południowej. Gallifreyański Kot Schrödingera - losowo znika i pojawia się w składzie redakcji.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

5 thoughts on “Zoe Saldana w Doktorze Who?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *