Tydzień z Big Finish (25.05-31.05.2015)

Przedstawiamy kolejną dawkę informacji od Big Finish z minionego tygodnia.

Choć podano tylko dwie informacje związane z uniwersum Doktora Who, to jednak są one warte odnotowania.

graceless4-01-06-2015
Plakat zapowiadający czwarty sezon „Graceless”

W poniedziałek ujawniono powrót przygód sióstr Abby i Zary, czyli nadchodzi czwarty sezon serii „Graceless”! W 2016 roku poznamy dalsze losy niezwykłego rodzeństwa. Pozostaje zatem sporo czasu na nadrobienie trzech poprzednich serii, oraz historii z Doktorem, będących wstępem do tego spin-offu.

willischapmanhines-01-06-2015
Od lewej: Elliot Chapman, Anneke Willis, Frazer Hines.

Czwartek ucieszył fanów tzw. Classic Who – będzie druga seria „Doctor Who: The Early Adventures”, a to oznacza powrót Drugiego Doktora i jego towarzyszy! Potwierdzony jest udział Frazera Hinesa, który będzie użyczał swego głosu Jamiemu McCrimmonowi, jak i drugiej inkarnacji Doktora. Ponownie usłyszymy Anneke Willis jako Polly, Deborah Waitling w roli Victori Waterfield oraz Wendy Padbury jako Zoe Heriot. Nowym-starym głosem będzie Elliot Chapman, który wcieli się w Bena Jacksona, którego w serialu oryginalnie grał zmarły parę lat temu Michael Craze. Pierwsza przygoda – już we wrześniu!

A od wczoraj z cyklu „The Listeners”, słuchowisko „100”, powstałe z okazji setnej historii z serii „Doctor Who”, po obniżonej cenie („The Listeners” jest swoistą akcją Big Finish, gdzie wydawnictwo wybraną historię udostępnia po obniżonej cenie, dając możliwość także rozmowy na jej temat na forum wydawnictwa – przyp. red.).

Źródło: Big Finish NewsJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *