Trzynasta w świecie Rogera Hargreavesa

Tej jesieni stery TARDIS przejmuje Jodie Whittaker. Z tej okazji, za sprawą Penguin Random House UK oraz Sanrio, zostanie wydana nowa książka z serii  Dr. Men, a jej bohaterką będzie nie kto inny, a Trzynasta Doktor.

Opis fabuły zapowiada:

Yaz obchodzi urodziny. Grupka jej przyjaciół – Ryan, Graham i Doktor – skrycie planują imprezę na jej cześć. Jednak najpierw Doktor musi skombinować trochę balonów, świeczki oraz… bardzo specjalny tort.

Nowa książka z tej serii powinna przemówić zarówno do fanów Doctor Who, jak i Mr Men, jako że pojawi się Trzynasta, a także wielu kochanych bohaterów Whoniwersum, narysowanych w charakterystycznym stylu Rogera Hargreavesa. Książka pojawi się w sprzedaży na całym świecie już 6 listopada 2018 roku, a została wyceniona na 4,99 funta.

Skusilibyście się?

Książka ukaże się także w limitowanej ekskluzywnej wersji w twardej oprawie, dostępnej jedynie w USA w liczbie 10 000 egzemplarzy.

Źródło: Doktor Who TVKatarzyna J. - absolwentka anglistyki, a zarazem wielbicielka szeroko pojętej literatury i kinematografii. Ostatnio zafascynowana językiem i światem (pop)kultury Korei Południowej. Gallifreyański Kot Schrödingera - losowo znika i pojawia się w składzie redakcji.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *