Titan Comics zapowiada nową serię z Czwartym Doktorem

Titan Comics ogłosił w tym tygodniu zupełnie nową mini serię komiksów z Czwartym Doktorem i Sarą Jane Smith.

4D_01_Cover_A-Alice X Zhang

Nowa seria wystartuje w marcu przyszłego roku i będzie nosić tytuł Gaze Of The Medusa. Napiszą ją Gordon Rennie i Emma Beeby znani m.in. z komiksów o Sędzim Dreddzie, zaś jej rysownikiem będzie Brian Williamson, odpowiedzialny m.in. za serię Titana z Dwunastym Doktorem, komiksy ze Spider-Manem oraz X-Menami.

4D_01_Cover_C-Brian Williamson4D_01_Cover_D-Jay Gunn

Ta całkowicie nowa przygoda będzie rozgrywać się w wiktoriańskiej Anglii, gdzie tajemnicza kobieta dowodzi armią ukrytą w domu ślepców, Scryclopsi terroryzują ulice… a coś obcego i strasznego wrzeszczy z prehistorii – coś targanego głodem, którego nie da się zaspokoić!

Pierwszy zeszyt będzie miał sześć wersji okładki: malowaną, autorstwa uwielbianej przez fanów Alice X. Zhang, wersję ze zdjęciem Doktora i Sary Jane, rysunki autorstwa Briana Williamsona, Jaya Gunna i Matta Baxtera oraz sam szkic.

4D_01_Cover_E-Matt Baxter4D_1_Cover_B-Photo Variant titan

Pierwszy numer Doctor Who: The Fourth Doctor pojawi się w sklepach z komiksami i w wersji elektronicznej w marcu 2016.

Źródło: Blogtor WhoMiłośnik fantastyki, tolkienista, fan brytyjskiej muzyki i seriali (w zasadzie wszystkiego co brytyjskie).W DW wkręcony od 2014. Jego ulubione inkarnacje to Ósmy i Jedenasty Doktor. Cosplayer i konwentowicz. Powoli brnie przez klasyczne odcinki. Pasjonat wszelakich wątków mitycznych i przetworzeń tzw. „kultury wysokiej” w popkulturze. Do tego (meta)narracje superbohaterskie, legendy arturiańskie i prerafaelici. I parę(naście) innych rzeczy.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *