„The Minister of Chance” na Kickstarterze

W dniu wczorajszym rozpoczęła się kampania dotycząca realizacji pierwszej części filmu The Minister of Chance.

Od wczoraj do końca października na platformie crowdfundingowej Kickstarter możecie wesprzeć powstanie filmu z rewelacyjną obsadą!
O samym projekcie tak wypowiada się sam pomysłodawca i scenarzysta przedsięwzięcia, Dan Freeman:

Bezpośredni link do strony, z opisem samego projektu, jak i fantów, które otrzymać można wpłacając określone sumy, znajdziecie tutaj.

The Minister of Chance, jak pisaliśmy na naszej stronie, jest wyjątkowym projektem. Punktem wyjścia jest tytułowa postać Ministra, która po raz pierwszy pojawiła się w historii Death Comes to Time. Wiele lat później nastąpiła realizacja słuchowiska, a następnie sfilmowanie Prologu (obecnie, w formie filmowej, jest on dostępny dla członków Ministerstwa, zaś w formie słuchowiska bezpośrednio na stronie projektu, w zakładce „Free Series”).

Teraz istnieje szansa na realizację wizualną pozostałych części słuchowiska, gorąco zachęcamy zatem do wsparcia projektu – najmniejsza kwota wpłaty to 1 funt, czyli około 5 złotych. Jeśli macie ochotę wpłacić większą sumę i otrzymać przypisane do niej fanty, musicie podać ich łączną sumę i wypisać je w komentarzu do wpłaty.Joanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *