Steven Moffat o 10 serii z jego udziałem

Podczas świętowania dziesięciolecia odnowienia Doktora Who w Nowym Jorku, Wales Online przeprowadziło wywiad z Stevenem Moffatem połączony ze sprawozdaniem z imprezy, który możecie zobaczyć tutaj.

W skrócie, wywiad skupiał się na tym, jak długo Moffat pozostanie showrunnerem Doktora Who. Na pytanie odpowiedział, że zostanie z Doktorem co najmniej rok. Pojawiają się też plotki, że już podpisał kontrakt z BBC na 10 serię.

Obecnie jesteśmy w trakcie kręcenia 9 serii i odcinka świątecznego i myślę, że skończymy przed końcem 2015 roku. Wszystko idzie dobrze. Planowana seria 10 wyjdzie w 2016r.

Czy uważacie, że Moffat dalej powinien być showrunnerem? Mogłoby się wydawać, że to już trochę za dużo. A może wręcz przeciwnie, w 9 serii Moffat naprawi swoje błędy i fani znów go pokochają? Dajcie znać, co to tym myślicie!

źródło: Blogtor WhoStale bujająca w obłokach istotka nieprzyjmująca do wiadomości, że trzeba kiedyś dorosnąć. W dalekiej przyszłości chciałaby zostać pisarzem, ale jeszcze wszystko przed nią, więc jak na razie opycha się ciastkami z dżemem malinowym popijając herbatkę i pożerając kolejne książki.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Steven Moffat o 10 serii z jego udziałem

  1. Moffat jako showrunner spisuje się całkiem dobrze, ale boję się, że jak odejdzie, nie będzie kogoś kto wejdzie w jego miejsce. No bo kto? Gatiss? Raczej nie. Whithouse? Też nie pasuje. Chibnall? Proszę nie. Davies? …bardzo śmieszne.

    Neil Gaiman wydaję mi się najlepszą opcją, aleee to też raczej niemożliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *