Doktor i The Beatles?

Czy to Matt Smith z The Beatles na jednym zdjęciu?

Od jakiegoś czasu po internecie krąży zdjęcie, na którym Beatlesi siedzą w jednym pokoju z kimś podobnym do Matta Smitha. Zdjęcie jest autentyczne, w żaden sposób niepodrobione (serio, masa Whovian już je sprawdziła).

DoctorWhoBeatles

Wracamy do pewnej fanowskiej teorii spiskowej, która mówi iż Władcy Czasu naprawdę istnieją, a Doktor postanowił zagrać samego siebie w serialu, tylko że pod zmienionym imieniem.

Czy to możliwe? Niestety nie (dlaczego?!). Jak się później okazało to jeden z menadżerów Beatlesów. Jednakże ktoś porzucił to zdjęcie Moffatowi na Twitterze (w czasach gdy jeszcze posiadał on tam konto), na co Moffat odpowiedział tak:

DoctorWhoBeatles2

Rety! Teraz na pewno trzeba zrobić z nimi odcinek!

To zastanawiające, że przez te wszystkie lata nie było odcinaka z najpopularniejszymi muzykami Wielkiej Brytanii (byli oni jedynie wspominani w niektórych epizodach). Teraz jednak myślę, że powstanie z nimi odcinek, zwłaszcza, że jest wiele zdjęć, na których widzimy Beatlesów i Doktora albo kogoś do niego bardzo podobnego.

Wielu ludzi uważa, że za Beatlesami czai się Anioł (tak, ten Anioł). To zdjęcie również nie jest w żaden sposób sfałszowane, jednak nikt nie wie, kto stoi z tyłu.

Co myślicie o Doktorze i Beatlesach? Czy odcinek z nimi kiedyś powstanie?Stale bujająca w obłokach istotka nieprzyjmująca do wiadomości, że trzeba kiedyś dorosnąć. W dalekiej przyszłości chciałaby zostać pisarzem, ale jeszcze wszystko przed nią, więc jak na razie opycha się ciastkami z dżemem malinowym popijając herbatkę i pożerając kolejne książki.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Doktor i The Beatles?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *