Smith i Tennant: Moglibyśmy częściej razem występować

Jak mówi Steven Moffat, Matt Smith i David Tennant tak bardzo polubili wspólną pracę podczas kręcenia The Day of the Doctor, że z chęcią wystąpiliby razem w większej ilości odcinków.

W wywiadzie udzielonym Radio Times producent ujawnia, jak bardzo aktorzy polubili wspólne występowanie przed kamerą:

Dogadywali się ze sobą jak para staruszek. Siadywali w kącie i prawie cały czas plotkowali.

Pod koniec nagrywania Matt mi powiedział, że opracował plan, w którym obaj ciągle grają w „Doctorze Who”: po pięć indywidualnych odcinków i trzy wspólne; czy byłoby to w porządku? To bardzo fajny plan. Myślę, ze gdybym się zgodził, poszliby na to w ciemno.

Moffat jednak potwierdza, że obaj aktorzy nie byli początkowo przekonani do pomysłu wystąpienia obu Doktorów w jednym odcinku. Podczas spotkania zorganizowanego przez Radio Times wcześniej w tym miesiącu powiedział:

Sądzę, że David i Matt trochę się siebie nazwajem obawiali.

David ciągle ogląda serial, jak przystało na starego fana, dla niego Doktorem jest teraz Matt. Matt zaś… Trudno uwierzyć, że jest się Doktorem, gdy się go gra. Dla niego Doktorem jest ciągle David. Obaj zatem byli trochę zdenerwowani i niepewni.

Jednak Moffat odgania wszelkie wątpliwości co do ich występu:

Ich wspólna gra jest idealna – to jeden z tych szczęśliwych zbiegów okoliczności, kiedy nie ma specjalnego powodu, dla którego powinni być, ale jednak są razem absolutnie uroczy i zabawni.

Źródło: radiotimes.comJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

4 thoughts on “Smith i Tennant: Moglibyśmy częściej razem występować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *