Rebecca Front ponownie spotka się z Peterem Capaldim

Rebecca Front ponownie połączy siły z Peterem Capaldim w dziewiątej serii Doktora Who.

Podzielona na dwa odcinki historia – w której zobaczymy również powrót Zygonów, UNITU-u, Osgood (Ingrid Oliver) oraz Kate Lethbridge-Steward (Jemma Redgrave) – będzie pierwszą, w której Front pojawi się w Doktorze Who, jednak fani serialu The Thick of It zapewne pamiętają efekty jej współpracy z Capaldim. Takich rzeczy szybko się nie zapomina…

Front – jedna z najbardziej rozpoznawanych aktorek komediowych w Wielkiej Brytanii, pojawiła się ostatnio również w Śmierci w Pemberley (Up the Women and Death Comes to Pemberley), gdzie grała – uwaga – matkę Jenny Coleman.

Przypomnijmy, że pośród licznych, zapowiedzianych występów gościnnych w nadchodzącej serii znaleźli się Maisie Williams, Rufus Hond, Paul Kayle i Jare Griffiths.

Ponadto do serialu wraca też Michelle Gomez w roli Missy. Jest to ta sama Michelle Gomez, która grała razem z Rebeccą Front w serialu Psychobitches.

Żeby dopełnić obrazu, nie należy zapominać, że inny współpracownik Front z planu The Thick of It – Chris Addison – pojawił się w ostatniej serii Doktora Who.

Dlatego wydaje się, że właściwie kwestią czasu było zaangażowanie Rebecci do grania w serialu. A może macie odmienne zdanie na ten temat?

Źródło: Radiotimes.comUwielbia herbatę, seriale (zwłaszcza brytyjskie) i superbohaterskie filmy. W przerwach pomiędzy seansami kolejnych odcinków lub filmów, udaje że studiuje. Gdyby mogła nie dorastałaby.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *