Producenci Doktora Who na temat Maisie Williams

W niedawnym urywku teasera Ask The Execs… („Zapytaj producentów…”) główny scenarzysta Steven Moffat i producent Brian Minchin odpowiedzieli na pytania dotyczące roli Maisie Williams.

Przyswajając sobie taktykę, którą Moffat opanował do perfekcji przez ostatnie lata (a którą można podsumować zdaniem: „Nie jestem w stanie skomentować”), producenci mówili o castingu, ujawniając, że pomysł zatrudnienia Williams wyszedł do Minchina.

Oczywiście widziałem ją w Grze o Tron, ale co naprawdę zrobiło na mnie wrażenie, to film nakręcony dla Channel 4 o tytule Cyberbully. Przez osiemdziesiąt minut tylko Maisie na ekranie (…) było to urzekające.

Postać napisana przez Moffata w nadchodzącym dwuczęściowym odcinku The Girl Who Died i The Woman Who Lived zainspirowała Minchina do skontaktowania się z Williams.

To po prostu pasowało. Obejrzeliśmy wszystkie jej role i byliśmy zachwyceni, kiedy się zgodziła!

Najwyraźniej różnica wieku między Williams i Capaldim, a także ich oczywista chemia na ekranie bardzo ekscytuje producentów. Moffat skomentował:

To jak stary wiktoriański aktor w zestawieniu z youtuberką. Cała rozrywka skupia się wokół nich.
Biorąc pod uwagę ogromny nacisk na media, aby informować fanów na bieżąco zarówno na temat Doktora Who jak i przebojowej Grze o Tron, to oczywiste, że chwalą się Maisie jako kluczową postacią  epizodyczną w tej serii. Twitter Doktora Who nieustannie skupia się na aktorce, przypominając, że gwiazda Gry o Tron zagości w serialu.

Co sądzicie? Jesteście podekscytowani perspektywą przedstawicielki rodu Starków pojawiającej się w Doktorze Who?

Źródło: Kasterborous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *