Peter Capaldi o zmianach w wyglądzie Doktora

Peter Capaldi wyjaśnił zmiany w stroju Doktora oraz nowe soniczne okulary, które pojawią się w 9 serii.

Oto rozwiązanie zagadki nowego stroju, które przedstawia Peter Capaldi:

W świątecznym odcinku specjalnym byliśmy na Antarktyce, więc peter capaldipomyślałem, że lepiej będzie jak założę bluzę z kapturem i całkiem mi się to spodobało. Uznałem, że moglibyśmy stosować to nieco częściej i zacząłem eksperymentować. W związku z tym, Doktor trochę się wyluzuje, jednak czasami powróci do swojego nieco bardziej surowego wyglądu. Jest też kilka szczególnych kwestii dotyczących spodni, które mają swoje specyficzne przyczyny. Zrozumiecie, gdy obejrzycie serię.

O okularach przeciwsłonecznych powiedział:

Dostałem soniczne okulary, to nie był mój pomysł, ale podoba mi się; mam teraz darmowe, firmowe okulary przeciwsłoneczne. Nosiłem okulary przeciwsłoneczne, ponieważ było słonecznie i gdy byłem Doktorem Who wyglądałem super.

Zaś co do dłuższych włosów:

Zawsze chciałem, żeby moje włosy były dłuższe [w serialu] – ktoś może pomyśleć, że zamierzam mieć taką samą szopę jak Jon Pertwee [Trzeci Doktor]… i może rzeczywiście tak jest!

Jednakże Capaldi przypomina, że fani nie powinni ufać Dwunastemu:

Nie wolno ufać Doktorowi Who, bo jego wiedza o przeszłości i przyszłości jest wszechstronna, i głęboka, i nie do końca ludzka. Więc w swojej ludzkiej formie, myślę, że zdecydował się – ponieważ wie jak mrocznie może się stać – że będzie się dobrze bawić. Lecz, jak zawsze w „Doktorze Who”, żadna dobra zabawa nie pozostaje bez kary!

Źródło: doctorwhotv.co.ukUwielbia herbatę, seriale (zwłaszcza brytyjskie) i superbohaterskie filmy. W przerwach pomiędzy seansami kolejnych odcinków lub filmów, udaje że studiuje. Gdyby mogła nie dorastałaby.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Peter Capaldi o zmianach w wyglądzie Doktora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *