Peter Capaldi o odejściu Clary i odcinku świątecznym

Peter Capaldi w wywiadzie wypowiada się na temat odejścia Clary i zdradza szczegóły dotyczące odcinka świątecznego.

Aktor podzielił się z fanami Clary słowami podnoszącymi na duchu. W wywiadzie dla NZHerald powiedział:

Moja wiadomość dla fanów Clary brzmi: Życie jest ciężkie, ale Doctor Who nigdy nie jest do końca tym, czym się wydaje.

Nie okłamaliśmy was. Co się stało, to się nie odstanie, ale Doktor nie ma zamiaru spocząć. Nie wycofa się i nie chce przyjąć do wiadomości tego, że już więcej nie zobaczy Clary. Bardzo jej potrzebował. Dzięki niej stał się bardziej wrażliwy na innych ludzi. Doktor grany przeze mnie potrafi być dość nieprzyjazny i zdystansowany, a Clara starała się uczynić go trochę bardziej przystępnym. Brak osoby, która mogłaby mu w taki sposób pomagać, będzie dla niego bardzo trudny.

Peter wypowiedział się też na temat odcinka świątecznego:

River nie do końca wierzy, że jestem Doktorem. W końcu ostatni raz, gdy widziała Doktora, był nim Matt Smith, młody i przystojny. Teraz dostała w zamian siwowłosego chudzielca. Efekt jest przyjemny i bardzo zabawny.

Poniżej znajdziecie pełen wywiad z Peterem Capaldim, gdzie wypowiada się on także na temat możliwości wyreżyserowania jednego z odcinków Doktora Who przez Petera Jacksona.

Źródło: DoctorWhoTVWhoviannetWiecznie roztrzepana studentka, kochająca światy fantasy i science fiction. Od zawsze z nosem w książce, nie wyobrażająca sobie życia bez swoich ulubionych seriali i filmów. Zafascynowana Doktorem od małego i stawiająca go na 1. miejscu listy cudów wszechświata.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Peter Capaldi o odejściu Clary i odcinku świątecznym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *