Peter Capaldi chciałby pojawić się w nowym spin-offie „Class”

Peter Capaldi wyjawił, że nie został jeszcze zaproszony do zagrania w powstającym spin-offie Doktora Who stacji BBC Three – Class.

Już niedługo ruszą zdjęcia do rozgrywającego się we współczesnym Londynie, w fikcyjnej szkole Coal Hill, ośmioodcinkowego serialu autorstwa uznanego twórcy młodzieżowego i young adult, Patricka Nessa.

Zapytany, czy pojawi się w Class w roli Doktora, Peter Capaldi powiedział ostatnio portalowi DigitalSpy:

Jestem pewien, że byłaby to niezła zabawa, lecz nikt mi jeszcze tego nie zaproponował!

Szczerze mówiąc, nie widziałem żadnego scenariusza… ale z pewnością byłoby fajnie, gdyby Doktor – jako że jest to spin-off – pojawił się tam od czasu do czasu.

Steven Moffat również skomentował tę sytuację:

Patrick Ness przyszedł i całkowicie zmienił nasz wstępny pomysł na o wiele lepszy. On ma niesamowity talent do czegoś, w czym ja byłem całkiem niezły, gdy byłem młodszy – tworzenia tego rodzaju serialu młodzieżowego, od którego ja zaczynałem… Ale teraz mam 53 lata!

Oficjalny opis programu brzmi:

Niesamowite niebezpieczeństwo przebija się przez ściany czasu i przestrzeni, a gdy ciemność nadchodzi, Londyn pozostaje bez ochrony. Z akcją, sercem i adrenaliną właściwymi najlepszym utworom gatunku young adult takim jak Buffy i Igrzyska śmierci, przedstawiamy szkołę Coal Hill oraz Doktora Who w odsłonie, jakiej jeszcze nigdy nie widzieliście.

Czy też jesteście ciekawi, co zobaczymy w tym serialu?

Źródło:  CultBoxUwielbia herbatę, seriale (zwłaszcza brytyjskie) i superbohaterskie filmy. W przerwach pomiędzy seansami kolejnych odcinków lub filmów, udaje że studiuje. Gdyby mogła nie dorastałaby.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *