Odświeżony The Doctor Who Programme Guide

Zupełnie nowe, odświeżone wydanie The Doctor Who Programme Guide już niedługo w sprzedaży!

W 1981 roku po raz pierwszy ukazał się przewodnik po serialu Doktor Who (The Doctor Who Programme Guide) autorstwa Jean-Marca Lofficiera, zaś w 1989 jego poprawione wznowienie. Wersja z końcówki lat ’80 zapewniła fanom obszerne kompendium wiedzy zawierające ciekawostki i fakty od początku aż do zakończenia klasycznej odsłony DW.DWguide-1-28-03-15

Już 3 kwietnia, niemal 26 lat później, ukaże się książka napisana przez Paula Smitha i zaopatrzona w przedmowę autora pierwszego wydania. Tym razem przewodnik będzie zawierał materiał obejmujący pełnometrażowy film z udziałem Paula McGanna jako ósmej inkarnacji Doktora, a także serie New Who kończąc na erze Jedenastego Doktora. Każda historia zawarta w książce zostanie bardzo szczegółowo opisana, włącznie z mini-odcinkami i prequelami wydawanymi jedynie na płytach DVD. W przewodniku znajdą się streszczenia fabuły oraz przybliżone zostaną sylwetki dotychczasowych scenarzystów, reżyserów, producentów i aktorów współtworzących nowe serie.

DWguide-2-28-03-15

The Doctor Who Programme Guide będzie można zakupić na Amazonie.

Źródło: The Gallifrey TimesKatarzyna J. - absolwentka anglistyki, a zarazem wielbicielka szeroko pojętej literatury i kinematografii. Ostatnio zafascynowana językiem i światem (pop)kultury Korei Południowej. Gallifreyański Kot Schrödingera - losowo znika i pojawia się w składzie redakcji.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *