Nowe historie o kobietach Whoniwersum

Już niedługo będzie mogli przyłączyć się do kobiet z Whoniwersum i przeżyć pięć emocjonujących przygód, które stworzyła Jenny T. Colgan.

19 czerwca ukaże się Doctor Who: The Triple Knife And Other Doctor Who Stories. Zbiór będzie zawierał pięć ciekawych opowiadań. Poniżej prezentujemy jego opis:

Ashildr, młoda dziewczyna pochodząca z ludu wikingów, zginęła, dzielnie pomagając Doktorowi ratować wioskę, któr.ą kochała – więc Doktor użył obcej technologii, aby przywrócić jej życie. Ashildr stała się nieśmiertelna i od tamtego dnia prowadziła pamiętniki, by spisywać jej nadzwyczajne życie. The Triple Knife to rzut oka na życie kobiety, która żyła dłużej niż ktokolwiek kiedykolwiek powinien – i straciła więcej, niż jest w stanie zapamiętać.

Picnic at Asgard odwiedza kolejną z kobiet, której nigdy nie udaje się uciec za daleko od niebezpieczeństw i ekscytacji. Czego więcej się spodziewać, kiedy poślubiło się Władcę Czasu? Ta przygoda, wprost z jej pamiętnika, ujawnia jeszcze więcej o legendarnej River Song.

Into the Nowhere podąża za Jedenastym Doktorem i Clarą lądującymi na nieznanej planecie. Ku zachwycie Doktora i osłupieniu Clary, naprawdę nieznanej. To planeta, której Doktor nigdy nie widział. Nie ma jej na żadnych mapach, nie ma współrzędnych w żadnej mapie gwiezdnej ani nawet w bazie danych TARDIS. Nie ma nawet nazwy. Co może się znajdować tutaj tak straszliwego, że zostało wymazane?

Pojawiła się także mała okładka zbioru opowiadań:

Kolekcja zawierać będzie również dwie kolejne przygody, All The Empty Towers oraz A Long Way Down, krótkie opowiadanie nigdy wcześniej nie publikowane w druku.

Wydanie można zamawiać już tutaj za 7,99 funtów. Jesteście chętni na przeczytanie tych przygód?

Żródło: The Doctor Who Site

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *