Nowa postać: Keeley Hawes jako panna Delphox

Keeley Hawes, znana z wybitnego występu jako DI Lindsay Denton w hitowym dramacie BBC Line of Duty, dołączy do obsady Doktora Who, jako przeciwniczka Doktora w jednym z odcinków pierwszej serii Capaldiego, najprawdopodobniej emitowanej nadchodzącej jesieni.

Hawes zagra pannę Delphox, potężną osobę z wielką tajemnicą. Podróżując w czasie i przestrzeni, Doktor ze swą towarzyszką Clarą zmierzą się twarzą w twarz z tajemniczą panną Delphox, podczas przystanku na dziwnej, zagadkowej planecie.

Scenariusz napisał Steve Thompson (Sherlock), odcinek wyreżyseruje Douglas Mackinnon (Line of DutyDoctor Who)

keeley_doctor_who_series_8Zdjęcie via: bbcamerica.com

Keeley Hawes tak komentuje swój udział w serialu:

Jestem zachwycona dołączeniem do Doktora Who i możliwością pracy z tą wspaniałą ekipą. Panna Delphox jest wspaniałą postacią, z którą miałam wiele zabawy w odtwarzaniu.

Steven Moffat dodaje:

Każdy, kto oglądał wspaniałe Line of Duty Jeda Mercurio wie, że Keeley Hawes ma wspaniały rok. A teraz ma szansę być jeszcze wspanialszym z chwilą osiągnięcia najwyższego stopnia złowieszczości, jakie próbowano pokazać w serialu – gra bankiera.

Źródło: doctorwhotv.co.ukJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

4 thoughts on “Nowa postać: Keeley Hawes jako panna Delphox

    1. Pssst, jeszcze nic nie wiemy, hello. Poza tym co mają powiedzieć, wyjaśnić na wstępie, kim jest…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *