Nowa postać: Keeley Hawes jako panna Delphox

Keeley Hawes, znana z wybitnego występu jako DI Lindsay Denton w hitowym dramacie BBC Line of Duty, dołączy do obsady Doktora Who, jako przeciwniczka Doktora w jednym z odcinków pierwszej serii Capaldiego, najprawdopodobniej emitowanej nadchodzącej jesieni.

Hawes zagra pannę Delphox, potężną osobę z wielką tajemnicą. Podróżując w czasie i przestrzeni, Doktor ze swą towarzyszką Clarą zmierzą się twarzą w twarz z tajemniczą panną Delphox, podczas przystanku na dziwnej, zagadkowej planecie.

Scenariusz napisał Steve Thompson (Sherlock), odcinek wyreżyseruje Douglas Mackinnon (Line of DutyDoctor Who)

keeley_doctor_who_series_8Zdjęcie via: bbcamerica.com

Keeley Hawes tak komentuje swój udział w serialu:

Jestem zachwycona dołączeniem do Doktora Who i możliwością pracy z tą wspaniałą ekipą. Panna Delphox jest wspaniałą postacią, z którą miałam wiele zabawy w odtwarzaniu.

Steven Moffat dodaje:

Każdy, kto oglądał wspaniałe Line of Duty Jeda Mercurio wie, że Keeley Hawes ma wspaniały rok. A teraz ma szansę być jeszcze wspanialszym z chwilą osiągnięcia najwyższego stopnia złowieszczości, jakie próbowano pokazać w serialu – gra bankiera.

Źródło: doctorwhotv.co.ukJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

4 thoughts on “Nowa postać: Keeley Hawes jako panna Delphox

    1. Pssst, jeszcze nic nie wiemy, hello. Poza tym co mają powiedzieć, wyjaśnić na wstępie, kim jest…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *