Czy Mistrz wraca? Gatiss: „Wszystko jest możliwe”

Wielu z nas ma nadzieję na to, że Mistrz powróci w ósmym sezonie, aby po raz kolejny zmierzyć się z Doktorem. Na pogłoski krążące wokół tego tematu, odpowiedział scenarzysta serialu, Mark Gatiss. Chociaż nie wykluczył takiej możliwości, podkreślił, jak ważne jest wprowadzanie nowych przeciwników wraz z wprowadzeniem nowego wcielenia Doktora.

Rozmawiając z Adorocinema, Gatiss powiedział:

Myślę, że wszystko jest możliwe, ale ze względu na nowe wcielenie Doktora – ważne jest, aby nie utknąć przy starych upodobaniach.

Wspomniał również:

Kiedy byłem mały, Tom Baker przejmował rolę Doktora i wraz z nim pojawiła się zupełna zmiana potworów. Zygooni oraz Krynoidzi są fantastyczni. Zawsze miło jest dostać coś nowego.

Was też ciekawi, czy Mistrz powróci w następnych seriach? Jeżeli tak, to kogo chcielibyście zobaczyć w jego roli? Dyskutujcie w komentarzach.

źródło: doctorwhotv.co.uk

3 thoughts on “Czy Mistrz wraca? Gatiss: „Wszystko jest możliwe”

  1. Ja bym chciała powrotu Simma.Wielu krytykuje go, argumentując swoje zdanie faktem, że Delgado „przynajmniej był groźny, a nie opychał się hamburgerami”. Jestem otwarta na nowe regeneracje Mistrza, ale naprawdę chciałabym w tej roli zobaczyć Johna… choć na chwilkę C’:

  2. Żeby Master mógł powrócić to trzeba sobie przede wszystkim odpowiedzieć na pytania: w jaki sposób ucieknie z sąsiedniego wszechświata do naszego oraz w jakim stanie jest go zastananiemy. Poprzednio w zasadzie był pół-żywym bytem, więc wątpię, że TL zostawią go w takim stanie. Albo go jakoś uleczą albo dadzą kolejny cykl regeneracji. Lub jeszcze coś – kto to wie.

    A Simm już raczej nie wróci. I dobrze. Nowa era to nowa era i jak chcą sprowadzić Mistrza to z nową twarzą.

    A tak btw: marzy mi się, aby jak już to uderzono w nas jakąś wielką ucieczką do naszego wszechświata w wykonaniu Rani, Monka i Mastera – to byłoby coś :) Jakie cudowne zgrzyty musiałyby między nimi zachodzić :P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *