Na planie serii 13: wycieczka w przeszłość

Po wtorkowych i środowych doniesieniach z planu ekipa kontynuowała kręcenie „Doctor Who” także 25 marca. Fani ponownie nie przepuścili okazji, by zobaczyć aktorów na planie ulubionego serialu.

Tym razem Mandip Gill wraz z Johnem Bishopem kręcili sceny do odcinka w St George’s Hall[1] St George’s Hall to otwarty w 1854 roku budynek w stylu neoklasycystycznym, gdzie znajdują się sale koncertowe oraz pomieszczenia sądu. w Liverpoolu. Razem z nimi zauważono Kevina McNally’ego, którego zapewne możecie kojarzyć jako Joshamee Gibbsa z „Piratów z Karaibów”.

Aktorzy nosili XIX-wieczne ubiory, co sugeruje, że Trzynasta wybrała się ze swoimi towarzyszami w przeszłość.

https://twitter.com/gonegirIss/status/1375079606462656512

Mandip Gill nosiła spódnicę z rozcięciem, w sam raz na jazdę rowerem. Na głowie miała słomkowy kapelusz. John Bishop również miał na sobie XIX-wieczny strój, zaś jego nakryciem głowy był kaszkiet.

Ponownie dało się zauważyć, że odcinek reżyserował Azhur Saleem. Wiadomo, że jest on reżyserem trzech odcinków w nowej serii.

CV reżysera dostrzeżonego na planie 13 serii

Ze zdjęć z poprzednich dni wiadomo, że kręcono 1 i 3 odcinek 13 serii, zatem powyższe zdjęcia mogą pochodzić z trzeciego z odcinków Saleema. Mamy oczywiście nie tylko zdjęcia wykonane na planie, ale i filmiki:

https://twitter.com/gonegirIss/status/1375071958681944070

https://twitter.com/gonegirIss/status/1375089678496493574


Seria 13 będzie mieć premierę jesienią tego roku.

Źródło: Cultbox

Przypisy

Przypisy
1 St George’s Hall to otwarty w 1854 roku budynek w stylu neoklasycystycznym, gdzie znajdują się sale koncertowe oraz pomieszczenia sądu.


Fan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *