Możliwe wariacje kostiumu Dwunastego

Wszyscy już znamy ubiór, w którym Peter Capaldi wystąpi jako Dwunasty Doktor w swoim pierwszym odcinku. Część na pewno zastanawia się, czy Dwunasty będzie się trzymał tej jednej wersji. Istnieje możliwość, że nie…

Jedna z fanek serialu, która miała szczęście być w pobliżu planu zdjęciowego do jednego z odcinków, parę dni temu wrzuciła na swoje konto na platformie Twitter wspólne zdjęcie z Capaldim:

Jak widać, Capaldi pod płaszczem na zdjęciu nosi dzianinowy sweter z cekinami (bądź z dziurami – trudno ostatecznie stwierdzić po zdjęciu, ale dziury by pasowały do Rebel Time Lord). Ta wariacja na temat pierwszego kostiumu wygląda także na utrzymaną w dość surowym stylu. Już nie raz w przeszłości Doktor zmieniał jeśli nie kolorystykę ubioru (garnitury – niebieski i brązowy Dziesiątego, smoking jacket Trzeciego w różnych kolorach), to czasami jego całość, będące jednak w zgodzie „ideowym” z poprzednim odzieniem (krótka sztruksowa kurtka i zapinany sweter Czwartego z jego pierwszego sezonu, przez długi płaszcz w dwóch wersjach kolorystycznych, po ubiór utrzymany w tonacji bordowej w sezonie 18 – wszystkie te wariacje łączy duch niepokornej bohemy artystycznej).

Ile wariacji na temat pierwszego kostiumu zobaczymy na Dwunastym, czy może doświadczymy „odświeżenia” garderoby, jak w przypadku drugiej połowy 7 serii z Jedenastym – będziemy musieli poczekać.

Źródło: kasterborous.comJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *