Missy wróci w słuchowiskach!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Missy: Michelle Gomez znów wcieli się w jej rolę. Big Finish zapowiedział nową serię słuchowisk, która będzie poświęcona przygodom żeńskiej regeneracji Mistrza. Jak sami twórcy opisują:

Ta niegodziwa inkarnacja Mistrza powraca, a Doktor nie będzie w stanie jej powstrzymać… Missy chce doprowadzić wszechświat do ruiny – a my nie możemy się doczekać, żeby o tym usłyszeć.

Na razie nie podano wielu szczegółów. Znamy nazwiska scenarzystów: Roy Gill, John Dorney, Nev Fountain, Jonathan Morris. Poza Michelle Gomez na pewno pojawi się Rufus Hound w roli Mnicha. Słuchowiska pojawią się w lutym 2019. Ceny w pre-orderze to 20 euro za wersję elektroniczną lub 25,80 za płyty.

Będziecie zainteresowani?

Źródło: Big FinishObecny student, przyszły arabista, w czasie wolnym lingwista, wytrwale aikidoka. Kocha pierogi, herbatę, Baldur's Gate i książki. Nie cierpi pobudek i pasków do spodni. Z przyjemnością przekopuje się przez gramatyki kolejnych mniej lub bardziej egzotycznych języków, z dumą nosi Czapkę Studencką.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *