Materiały promocyjne „The Caretaker”

Prezentujemy najnowsze materiały promocyjne kolejnego odcinka ósmej serii Woźny („The Caretaker”).

Premiera odcinka Woźny („The Caretaker”) odbędzie się w sobotę o 20:30 czasu angielskiego (21:30 czasu polskiego) na BBC One. Jest to przesunięcie o godzinę w porównaniu do poprzednich odcinków. Polska premiera tradycyjnie już w niedzielę o 18:00 na BBC Entertainment.

W tym epizodzie po raz pierwszy pojawi się rezolutna uczennica Courtney (w tej roli Ellis George), a Danny Pink pozna Doktora. Akcja powraca natomiast po latach do Coal Hill School, gdzie (jeśli wierzyć odcinkowi rocznicowemu) dyrektorem jest Ian Chesterton, towarzysz pierwszego Doktora. Czy to możliwe, że go zobaczymy? Przekonamy się w sobotę.

Tymczasem prezentujemy już materiały promocyjne, zdjęcia i trailery, które opublikowało BBC:

Pokazujemy także dwa trailery. Pierwszy zobaczyliśmy jako zapowiedź po odcinku Skok na czas („Time Heist”):

Drugi natomiast został nam zaprezentowany wczoraj. Jest dłuższy niż te, które dotychczas pojawiały się w tygodniu poprzedzającym odcinek, trwa ponad 30 sekund:

Czego spodziewacie się po tym odcinku? Jaka będzie relacja Doktora z Dannym i Courtney? Piszcie swoje opinie w komentarzach.Mateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *