Materiały promocyjne „Ostatniej Gwiazdki”

Tuż przed samym odcinkiem publikujemy kolejne materiały promocyjne Ostatniej Gwiazdki („Last Christmas”).

Dla tych, którzy nie wiedzą lub w ferworze świąt zapomnieli, przypominamy. Premiera świątecznego odcinka ósmej serii już dziś o 18:15 czasu brytyjskiego (19:15 czasu polskiego) na BBC One. Jeśli ktoś nie ma dziś czasu, to już jutro będzie można obejrzeć angielską powtórkę o 20:00 czasu brytyjskiego (21:00 czasu polskiego) na BBC Three. Natomiast polska premiera Ostatniej Gwiazdki  („Last Christmas”) już w niedzielę 0 17:50 na BBC Entertainment.

Z poniższych pięciu zdjęć nie wyłowimy już wiele więcej ponad to, co już wiemy. Warte zauważenia jest to, że w rolę jednego z pomocników Świętego Mikołaja wciela się Dan Starkey, którego znamy z roli Straxa. Interesujące połączenie. Drugiego zagra Nathan McMullen, a na ekranie będą nosić imiona Wolf i Ian. Cały czas natomiast tajemnicą pozostaje tożsamość dziwnych postaci, które prawdopodobnie nie będą przyjazne Doktorowi. I jaką rolę odegra w tym Święty Mikołaj? Odpowiedzi na te pytania już dziś wieczorem. A poniżej krótka galeria.

Źródło: BBCMateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Materiały promocyjne „Ostatniej Gwiazdki”

  1. Będziecie tłumaczyć od razu napisy tak, żeby już na jutro było czy z powodu świąt nikt się tego nie podejmuje?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *