Materiały promocyjne „In the Forest of the Night”

Publikujemy materiały promocyjne do najbliższego odcinka ósmej serii – „In the Forest of the Night”.

Premiera odcinka „In the Forest of the Night” będzie miała miejsce, tradycyjnie w sobotę (tym razem jednak o godzinie 20:15 czasu angielskiego (21:15 czasu polskiego)) na antenie BBC One. Na polską premierę ponownie poczekamy dwa tygodnie – BBC Entertainment wyświetli odcinek w niedzielę, 9 listopada o godzinie 18:00. Wcześniej polecamy jak zwykle nasze napisy, które będą dostępne prawdopodobnie w najbliższą niedzielę lub poniedziałek.

Tym razem pozostaniemy na Ziemi, którą niespodziewanie porósł wielki las. Co się wydarzy? Jak Doktor pomoże naszej planecie? Jak przedstawi nam się Danny w obliczu takiego zagrożenia. Odpowiedź na te i inne pytania już w sobotę. Teraz możemy jedynie zaproponować zdjęcia promocyjne odcinka opublikowane przez BBC:

Dysponujemy także dwoma trailerami, które przedstawiają nam zarys historii:

Podoba się wam taki Londyn? Chcielibyście w nim zamieszkać? Macie jakieś pomysły, dlaczego nagle Ziemię porósł tak ogromny las? Komentujcie.

Źródło: BBCMateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *