Materiały promocyjne „Flatline”

BBC opublikowało materiały promocyjne do kolejnego już odcinka ósmej serii – Flatline.

Odcinek zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę o 20:25 czasu angielskiego (21:25 czasu polskiego) na kanale BBC One. W Polsce odcinek  zostanie pokazany, tradycyjnie już, dwa tygodnie później –  w niedzielę 2 listopada o 18:00 na BBC Entertainment. Jednocześnie przypominamy, że polska premiera odcinka Kill the Moon już w najbliższą niedzielę o 18:00, również na BBC Entertainment.

Sądząc po zapowiedziach, w najbliższym odcinku powieje grozą – wydaje się być straszny, może nawet przełomowy. Możemy dostrzec straszne postacie, które mogą zmienić nasze dotychczasowe postrzeganie wymiarów. Widzimy również malutką TARDIS. Wraz z Peterem Capaldim i Jenną Coleman wystąpi znany brytyjski aktor, Christopher Fairbank.

A oto garść zdjęć promujących ten epizod:

 

Dysponujemy już także dwoma trailerami, zapowiedzią wyemitowaną pod koniec poprzedniego odcinka oraz krótkim teaserem:

A wy jak wyobrażacie sobie ten odcinek? Jesteście podekscytowani? Boicie się? Napiszcie nam w komentarzach.

Źródło: BBCMateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

7 thoughts on “Materiały promocyjne „Flatline”

  1. Nie znamy dokładnie kontekstu w którym to powiedziała. I co ma znaczyć „a więc”? Jeju, nawet Rose powiedziała kiedyś coś w stylu „Ktoś musi być Doktorem”.

  2. Muszę przyznać, że ten nowy scenarzysta Jamie Mathieson mnie intryguje. W „Mummy on the Orient Express” wyjściowe założenie zapożyczył z „Galaxy Express 999”, do tego dołożył mumię w stylu starych filmów, ale zracjonalizowaną w typowym dla „Doctor Who” stylu. Teraz możliwe, że wyjściowym założeniem jest nawiązenie do „Flatlandii” oraz ten odcinek z Classic Who, gdzie Pierwszemu Doktorowi zmniejszyła się TARDIS. Ciekawe na ile to świadome, a na ile przypadkowe i do jakiego stopnia ten scenarzysta korzysta z różnych tropów dziedzictwa science-fiction.

    1. Jeśli chodzi o „flatlining” to jest to inna nazwa na NDE. ;) Natomiast ja teeeeeż strasznie bym chciała, żeby było coś z Flatlandią, żeby porządnie rozwinęli ten wątek. Czekam na to od dwóch miesięcy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *