Inicjatywa „Bring Back Number 8”

Na postać Doktora składa się wiele unikalnych charakterów, z których ten przedstawiony przez Paula McGanna nie jest wcale najmniej istotny.

Paul McGann, znany z roli Ósmego Doktora, zadebiutował w filmie telewizyjnym Doktor Who w 1996 roku. Aktor ujął fanów swoim, jak już wkrótce miało się okazać, jedynym występem w telewizji. Pomimo słabego scenariusza, jego gra aktorska utrzymała wysoki poziom i spotkała się z zachwytem fanów zarówno klasyków, jak i nowych serii.

Powracając do swojej roli w 2013 roku, w internetowym odcinku Noc Doktora („Night of the Doctor”), ponownie zostawił swoich fanów z niedosytem. Stało się oczywistym, że słuchowiska przestały wystarczać. Fani zaczęli tworzyć internetowe petycje o stworzenie telewizyjnego spin-offu. Niektóre z nich osiągnęły umiarkowany sukces oraz otrzymały wsparcie samego Paula. Rezultaty były jednak mniej niż satysfakcjonujące. W taki oto sposób narodził się projekt „Bring Back Number 8”.

Pomysł był prosty: stworzyć jedną komercyjną stronę internetową tylko po to, by wspierać tę sprawę. Dostępny poprzez media społecznościowe, komputery, tablety i inne urządzenia mobilne „Bring Back Number 8” ma na celu zwiększać świadomość inicjatywy w całej sieci.

Ponownie nadszedł czas, abyście to Wy, fani, okazali swoje wsparcie. Podpiszcie petycję i przekazujcie wieść dalej! Powiedzcie swoim znajomym, powiedzcie swojej rodzinie albo rodzinie swoich znajomych. Tweetujcie o tym, udostępniajcie to, piszcie o tym w smsach i mailach, róbcie cokolwiek przyjdzie wam na myśl. Nie odpuścimy, dopóki w końcu nie przywrócimy Ósmego!

Petycję można podpisać na stronie bringbacknumber8.com.Uwielbia herbatę, seriale (zwłaszcza brytyjskie) i superbohaterskie filmy. W przerwach pomiędzy seansami kolejnych odcinków lub filmów, udaje że studiuje. Gdyby mogła nie dorastałaby.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *