Gallifrey.pl needs YOU!

Redakcja Gallifrey.pl przyjmie (na okres próbny) technika, redaktorów oraz tłumaczy.

Aby aplikować na stanowisko napisz pod adres: gallifreypolska@gmail.com.

Kandydaci proszeni są o dołączenie próbki własnego tekstu publicystycznego lub linku do własnego tekstu, który opublikowali już w przeszłości.

Teksty nie muszą być związane z „Doctorem Who”.

Tłumacze proszeni są o próbki własnych tłumaczeń tekstów (mile widziane tłumaczenia napisów ze względu na ich specyfikę translatorską).

Przesłane próbki nie muszą być duże.Promotor wszechFranczyzy. Wspomagacz merytoryczny. Irytator redakcji. Spijacz herbaty. Ultimate cat. No cookies. Just lasagne, please.

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

21 thoughts on “Gallifrey.pl needs YOU!

 1. Chętnie poszedłbym na redaktora, ale o czym bym pisał, skoro obejrzałem 7 sezonów nowych, żadnego starego i nie mam jakichś takich ciekawych informacji o serialu. A na newsmana się nie nadaję, bo nie szukam nic na stronach angielskich, bo tam trudno zrozumieć.

  1. Jak to o czym byś pisał O.o Felietony i publicystyka to po prostu twoje spojrzenie na coś. Zawsze możesz napisać dlaczego nie lubisz jakiejś postać, albo dlaczego 9 doktor jest lepszy/gorszy od 10.

   1. Na razie poczekam z kandydaturą – komp w serwisie a pisanie na tablecie to męka przez wielkie M. Ale jak będę mógł to spróbuję ;)

  1. Na razie nie ma ograniczonego czasu, zbieramy zgłoszenia, póki nie uznamy, że dość. Nie należy jednak zbytnio zwlekać :)

  1. Technik-informatyk musi orientować się w całości prowadzenia strony internetowej i obsługi WordPressa. Potrzebny nam ktoś, kto będzie potrafił zarządzać gallifrey.pl całkowicie od strony technicznej.

 2. IMO idealnym byłby kandydat, który może przedstawić próbkę tekstu opublikowanego w PRZYSZŁOŚCI :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *