AKTUALIZACJA: Finał 8. serii w 3D

Finał 8. serii Ciemna woda/Śmierć w niebie („Dark Water/Death in Heaven”) będzie można zobaczyć w kinach w 3D tuż przed premierą serii 9.

AKTUALIZACJA: Do kin amerykańskich, które zapowiedziały wydarzenie, dołączyły się kina w trzech innych krajach. Są to: Kanada, Dania i Rosja. Wszystkie te kraje wyemitują zarówno finał ósmej serii w 3D, prequel dziewiątej serii, jak również wywiad z aktorami przeprowadzony przez Whila Wheatona.

rosja-plakat-21-08-2015
Plakat wydarzenia w Rosji

W repertuarach amerykańskich kin pojawiła się zapowiedź niezwykłego wydarzenia zaplanowanego na wrzesień. Fanom serialu obiecano wyjątkowy „prequel” (tak, naprawdę tak to nazywają) do 9. serii zatytułowany „The Doctor’s Meditation”.

Zapowiedź wygląda następująco:

Plakat zapowiadający wydarzenie.
Plakat zapowiadający wydarzenie.

BBC Worldwide North America oraz Fathom Events ogłaszają powrót najdłużej emitowanego serialu science-fiction, „Doktora Who”, na duży ekran w ramach specjalnych, dwudniowych pokazów kinowych z udziałem Petera Capaldiego: „Doctor Who: Dark Water/Death in Heaven” w spektakularnym wymiarze 3D.

„Doctor Who: Dark Water/Death in Heaven” – dwuodcinkowy finał 8. serii zostanie zaprezentowany w RealD™ 3D i z dźwiękiem Dolby Atmos (tam, gdzie to możliwe) 15 i 16 września o godzinie 19:30. Jako dodatek pokaz będzie zawierał „The Doctor’s Meditation” – specjalną scenę-prequel do serii 9. oraz wyjątkowy wywiad z gwiazdami serialu Peterem Capaldim i Jenną Coleman prowadzony przez Wila Wheatona (Teoria Wielkiego Podrywu, Star Trek: Nemezis).

Bilety na „Doctor Who: Dark Water/Death in Heaven” w 3D można kupić online od piątku 31 lipca na stronie www.FathomEvents.com lub w kasach kin uczestniczących w wydarzeniu. Fani w USA będą mogli wziąć udział w pokazach w prawie 700 kinach poprzez Fathom’s Digital Broadcast Network. Pełną listę placówek znaleźć można na stronie Fathom Events (lista kin i uczestników może ulec zmianie).

Niestety pokazy organizowane są jedynie w Stanach Zjednoczonych. BBC Worldwide powiedziało Sci-Fi Bulletin:

Z powodu dużej liczby organizowanych w tym roku wydarzeń związanych z Doktorem Who, w tym „Symphonic Spectacular” oraz „Doctor Who Festiwal”, zdecydowaliśmy się nie pokazywać odcinków serialu w brytyjskich kinach.

Zgodnie z zapowiedziami wydanie 8. serii na Blu-ray również nastąpi po 22. września.

Źródło: doctorwhotv.co.ukUwielbia herbatę, seriale (zwłaszcza brytyjskie) i superbohaterskie filmy. W przerwach pomiędzy seansami kolejnych odcinków lub filmów, udaje że studiuje. Gdyby mogła nie dorastałaby.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *