Doktor pojawi się w nowej grze LEGO

W nowej grze LEGO Dimensions będzie można znaleźć – pośród wielu innych uniwersów – postaci z Doktora Who.

Oficjalny zestaw instrukcji do gry, wydany kilka miesięcy temu, przedstawia Dwunastego Doktora (w którego wciela się Peter Capaldi) razem z TARDIS oraz K9. Instrukcje wspominają również o postaciach z Czarnoksiężnika z Krainy Oz, Władcy Pierścieni, Powrotu do Przyszłości, Simpsonów a także wielu innych.

Zgodnie z ogłoszeniami LEGO Group, zostanie wyprodukowany również zestaw Doktora Who. Pomysł wyszedł od strony LEGO IDEAS, gdzie fani mogą zgłaszać propozycje zestawów oraz wybierać te, które trafią do realizacji. Projekt Doktora Who autorstwa Andrew Clarka zebrał 10 tysięcy głosów i przeszedł do następnej fazy eliminacji, którą wygrał.

Umowa licencyjna pomiędzy BBC Worldwide i LEGO Group umożliwi pojawienie się nowego zestawu w kluczowych sklepach LEGO Group jeszcze przed końcem tego roku. Zwycięski projekt Andrew Clarka zawierał całą gamę Doktorów, towarzyszy i potworów, które występowały w programie, jednakże fani będą musieli nieco poczekać zanim dowiedzą się, co dokładnie znajdzie się w wyprodukowanym zestawie.

LEGO Dimensions będzie dostępna w sklepach od września w wersjach na Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 i Wii U. Czy wy również – podobnie jak my – czekacie na tę premierę?

Źródło: Blogtor WhoUwielbia herbatę, seriale (zwłaszcza brytyjskie) i superbohaterskie filmy. W przerwach pomiędzy seansami kolejnych odcinków lub filmów, udaje że studiuje. Gdyby mogła nie dorastałaby.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Doktor pojawi się w nowej grze LEGO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *