Doctor Who: Extra – „Mężowie River Song”

Poniżej znajdziecie czteroczęściowe Doctor Who: Extra do najnowszego odcinka Mężowie River Song („The Husbands of River Song”).

W pierwszej części Greg Davies opowiada o tym, jak czuł się, mogąc zagrać króla Hydroflaxa, w drugiej Alex Kingston wyjawia swoje uczucia związane z serialem i własnymi słowami opisuje graną przez siebie River Song. W trzeciej i czwartej części znów widzimy Grega, który wyjaśnia skutki wałęsania się po planie Doctora Who i opisuje swoją reakcję po zobaczeniu makiety własnej głowy (makiety tej użyto w serialu).

A jakie były wasze wrażenia po obejrzeniu odcinka? Przypominam, że opinie redakcji możecie znaleźć tutaj, a jeśli jeszcze go nie widzieliście, to polskie napisy znajdziecie tutaj.

Żródło: Doctor Who 24/7Wiecznie roztrzepana studentka, kochająca światy fantasy i science fiction. Od zawsze z nosem w książce, nie wyobrażająca sobie życia bez swoich ulubionych seriali i filmów. Zafascynowana Doktorem od małego i stawiająca go na 1. miejscu listy cudów wszechświata.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *