Doctor Who Adventures od Panini w sprzedaży

Pierwszy numer Doctor Who Adventures od nowego wydawcy jest już w sprzedaży.

dwapanini-23-04-2015-2
Okładka pierwszego numeru magazynu DWA od Panini

Panini, czyli wydawca Doctor Who Magazine, 23 kwietnia wydało pierwszy numer nowego młodzieżowego Doctor Who Adventures, którego licencję przejął na początku kwietnia (pisaliśmy o tym tutaj)

Jak zapewnia nowy wydawca:

Doctor Who Adventures zmieniło swój wygląd i rozszerza profil wiekowy, stając się atrakcyjniejszym dla czytelników w wieku od 5 do 1005 lat!

Doctor Who Adventures, wraz z grami, plakatami, puzzlami i innymi tego typu produktami, ukaże ci wspaniałe nowe światy i przedstawi najbardziej niesamowite istoty we wszechświecie.

W najnowszym numerze:

– Empire’s Fall – 9-stronicowa historia dzieła Russa Leacha według scenariusza Jasona Quinna; za kolory zaś odpowiedzialny jest weteran Panini, John Burns.

UNIT Alien Archives – dzięki dostępowi do sekretnych archiwów UNIT, czytelnicy sprawdzą wszystko na temat poznanego w zeszłym sezonie w odcinku Woźny („The Caretaker”) morderczego Skovoxa Blitza.

– World Of Science – czytelnicy będą mogli przyłączyć się do Doktora, gdy ten przeprowadza eksperymenty naukowe. Po przeczytaniu bieżącego numeru nie będziecie musieli już bać się awarii prądu, szczególnie mając pod ręką kosz owoców, parę zacisków szczękowych oraz żarówkę typu LED w kieszeni.

– Strax’s Guide To The Galaxy – ulubiony przez wszystkich Sontarianin pokaże niektóre najlepsze i najgorsze miejsca we wszechświecie, zabierając was na Księżyc, Marsa, Alfa Metraxis i Sontar!

– Twisted Cinundrums – w czasie, gdy Doktor i Clara ratują Ziemię, wy możecie pomóc im w rozwiązywaniu diabelsko trudnych zagadek i zadań.

– The Paternoster Gang Investigates – i z powrotem wracamy do XIX wieku, gdzie przyłączamy się do Madame Vastry, Jenny Flint i Straxa, którzy w 3-stronicowej historii badają niezwykłą sprawę Niebieskich Mężczyzn z Minch.

Pierwszy numer magazynu od nowego wydawcy jest dostępny w cenie £3.99; do numeru dołączone są okulary 3D, notatnik i naklejki.

Źródło: Doctor Who NewsJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *