„Daleks’ Invasion Earth: 2150 A.D.”: edycja limitowana

Zaavi zapowiedziało wypuszczenie na rynek limitowanej edycji Daleks’ Invasion Earth: 2150 A.D. na Blu-Ray, w stalowym opakowaniu.

Wyprodukowano zaledwie 2000 sztuk wspomnianej edycji kolekcjonerskiej filmu, która na ogólnodostępny rynek trafi dopiero 15 maja 2015 roku. Od ubiegłego piątku można go było zakupić w przedsprzedaży pod TYM adresem*.

Oryginalny opis produktu:

Daleks – Invasion Earth 2150 A.D.
Edycja limitowana (steelbook).

Data wydania: 15 maja 2015
„Daleks – Invasion Earth 2150 A.D.” w reżyserii Gordona Flemynga, w którym czeka was wielki powrót Petera Cushinga w roli ikony brytyjskiej telewizji – Doktora – teraz zupełnie odświeżony.
W 2150 roku Ziemia przemieniła się w spustoszoną ruinę. Cywilizacja chyli się ku upadkowi, dzieląc los wielu innych, z wolna odchodząc w mroki historii. Przyszłość planety należy do Daleków, przerażającej armii najeźdźców, którzy przemienili pozostałych przy życiu ludzi w niewolników. Tymczasem w głębi labiryntów londyńskiego metra wciąż aktywny ruch oporu układa plan ataku. Jednakże jest tylko jedna osoba, dzięki której plan odzyskania Ziemi i zniszczenia ciemiężycieli z kosmosu może się powieść… A jest nim tajemniczy Władca Czasu i przestrzeni znany jako… Doktor.

Wydanie specjalne zawiera także:
• Odnawiając Daleków – Invasion Earth 2150 A.D.
• Wywiad z Bernardem Cribbinsem
• Wywiad z Garethem Owenem
• Galeria kadrów
• Trailer

dalek-invasion-earth-1-20-12-2014

Mieliście już okazję obejrzeć wspomniany film?

Źródło: The Gallifrey Times

* Pula dostępna w przedsprzedaży w cenie £17.99 (przy aktualnym kursie funta – około 95 zł) została wyprzedana w ciągu trzech dni, jednak możliwe, że wkrótce pojawi się pod podanym wyżej adresem kolejna partia, a w dniu premiery ruszy normalna sprzedaż.Katarzyna J. - absolwentka anglistyki, a zarazem wielbicielka szeroko pojętej literatury i kinematografii. Ostatnio zafascynowana językiem i światem (pop)kultury Korei Południowej. Gallifreyański Kot Schrödingera - losowo znika i pojawia się w składzie redakcji.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “„Daleks’ Invasion Earth: 2150 A.D.”: edycja limitowana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *