AKTUALIZACJA: Data i godzina emisji Czasu Doktora

Znamy polską datę emisji!

BBC Polska podało do wiadomości, że świąteczny odcinek specjalny, zatytułowany Czas Doktora zostanie wyemitowany 29 grudnia o godzinie 19:00.

Czas Doktora

Czas Doktora będzie emitowany od 20:30 do 21:30 polskiego czasu, czyli zdecydowanie później niż informowaliśmy w niedzielę. Polskie BBC po zapytaniu o świąteczny odcinek, odpowiedziało:

Na ten moment nie możemy odpowiedzieć na to pytanie. Zachęcamy do śledzenia naszej strony i profilu, gdzie na bieżąco informujemy o interesujących programach na nadchodzące dni

Pożegnanie z Jedenastym Doktorem ma rozpocząć się o 18:30 polskiego czasu, i trwać godzinę. Program może ulec zmianie, choć poprzedni świąteczny odcinek, Bałwany został wyemitowany o 18:15 polskiego czasu. W porównaniu z odcinkami z poprzednich lat, które były emitowane wczesnym wieczorem, zeszłoroczny odcinek zebrał większą widownię.

Tak zwany primetime mają zająć Strictly Dancing, Call the MidwifeEastenders. Ostateczny rozkład godzinowy ma być ogłoszony w przyszłym tygodniu.

Wysłaliśmy zapytanie do polskiego oddziału BBC, czy nadal planuje prowadzić politykę emitowania odcinków serialu w dzień po ich brytyjskiej premierze. Gdy będziemy znali odpowiedź, na pewno Was powiadomimy!

Źródło: doctorwhotv.co.uk

czas doktoraJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *