Czas angielskiej premiery dziewiątej serii

Mamy oficjalne potwierdzenie, kiedy rozpocznie się emisja dziewiątej serii.

Pierwszy odcinek, The Magician’s Apprentice, zostanie wyemitowany o 19:40 czasu angielskiego (20:40 czasu polskiego) na BBC One. Tego samego dnia na premierę mogą liczyć mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i Kanady, a dzień później Australii, Nowej Zelandii i wysp Pacyfiku.

Z większym opóźnieniem pierwszy odcinek dziewiątej serii będą mogli obejrzeć mieszkańcy Beneluksu (22 września), Finlandii (28 września) i RPA (24 października). Wkrótce także mają pojawić się dokładniejsze informacje na temat premiery nowej serii w Indiach, Niemczech (planowane na grudzień 2015) i Włoszech (planowane na początek roku 2016). Niestety nadal nic nie wiadomo o polskiej premierze serii.

(Jeśli macie ochotę pokazać polskiej gałązce BBC, że zależy wam na emisji, to warto im to chyba jakoś okazać. – Lierre)

Według ramówek The Magician’s Apprentice ma trwać 50 minut.

Źródło: Doctor Who NewsMateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Czas angielskiej premiery dziewiątej serii

  1. Z drugiej jednak strony patrząc na polskie BBC większość ludzi i tak by obejrzała odcinek po angielsku. A w święta to ma być odconek świąteczny a nie 1 odcinek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *