Coleman i Capaldi na temat swoich postaci w 9 serii

Jenna Coleman i Peter Capaldi wypowiedzieli się co nieco na temat tego, w którym miejscu zobaczymy Clarę i Doktora na początku dziewiątej serii.

Wypowiadając się w nowym wydaniu SFX, Jenna Coleman mówi:

W pewien sposób Clara już się tak bardzo nie boi, bo nie ma już nic do stracenia. Ponieważ w pewnym sensie straciła już wszystko (od śmierci Danny’ego) i miała duże szczęście, że Doktor powrócił. Ale wydaje mi się, że nie obawia się już własnej śmiertelności. Co oczywiście robi z niej bardzo nieostrożną towarzyszkę.

Dodaje:

Clara sądzi trochę, że jest w pewnym stopniu Doktorem, a to nieprawda. Jest oczywiście człowiekiem i może wpaść w ogromne tarapaty, jeśli będzie o sobie tak myśleć.

Peter również skomentował rozwój Doktora:

Interesujące dla mnie jest to, że Doktor nadal poniekąd szuka samego siebie. Zmienił się tylko w pewnym stopniu. Nadal ma w sobie te same obawy, i niepewność, i ciemność, jeśli można tak to nazwać, ale akceptuje teraźniejszość. Tylko dlatego, że ma przenikliwą wiedzę o przeszłości i przyszłości.

Te wypowiedzi nie zdradzają może za wiele – ale po porównaniu ich z trailerem i zapowiedziami odcinków zaczyna się narzucać pewna prawidłowość… Co o tym myślicie?

Źródło: DoctorWhoTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *