Big Finish: wyprzedaż słuchowisk!

Jeśli lubicie doktorowe słuchowiska, to właśnie macie doskonałą okazję aby nadrobić zaległości: do 26 XI sklep Big Finish oferuje 50% rabatu na znaczną część swoich produkcji z serii Doctor Who. The Monthly Adventures. 

Słuchowiska z lat 1999 – 2007, opowiadające o przygodach Piątego, Szóstego, Siódmego i Ósmego Doktora możecie teraz nabyć za jedyne 1,5 euro od sztuki! Wśród nich takie klasyki jak The Chimes of Midnight z Ósmym, Spare Parts z Piątym, czy wydany na 40-lecie serialu multidoktorowy Zagreus.

Ilość bez wątpienia przytłacza, więc jeśli chcecie skorzystać z okazji, a nie wiecie na co się zdecydować, spieszymy z pomocą – możecie zajrzeć do naszej sekcji recenzji, żeby sprawdzić po które tytuły warto sięgnąć. Ponadto, mamy również wielki przewodnik poświęcony konkretnie przygodom Ósmego Doktora.

Nic, tylko brać – zapraszamy do zakupów! Wyprzedaż Big Finish kończy się w piątek 27 listopada o 0:59 polskiego czasu.Pasjonat fantastyki naukowej oraz brytyjskiej literatury i popkultury. Poza samym serialem (włącznie z tzw. Classic Who) jest też obeznany z innymi mediami współtworzącymi uniwersum (książkami, słuchowiskami, komiksami), związany z Gallifrey.pl od roku 2017. Regularnie pojawia się na konwentach jako prelegent z wykładami nt. „Doktora Who”. Okazyjnie łączy siły z Dominikiem, tworząc filmy na jego kanał na YouTubie. Zawodowo realizuje doktorat z nanotechnologii oraz prowadzi program „Kanapa Fizyków” na YouTubie.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *