Big Finish: wyprzedaż słuchowisk!

Jeśli lubicie doktorowe słuchowiska, to właśnie macie doskonałą okazję aby nadrobić zaległości: do 26 XI sklep Big Finish oferuje 50% rabatu na znaczną część swoich produkcji z serii Doctor Who. The Monthly Adventures. 

Słuchowiska z lat 1999 – 2007, opowiadające o przygodach Piątego, Szóstego, Siódmego i Ósmego Doktora możecie teraz nabyć za jedyne 1,5 euro od sztuki! Wśród nich takie klasyki jak The Chimes of Midnight z Ósmym, Spare Parts z Piątym, czy wydany na 40-lecie serialu multidoktorowy Zagreus.

Ilość bez wątpienia przytłacza, więc jeśli chcecie skorzystać z okazji, a nie wiecie na co się zdecydować, spieszymy z pomocą – możecie zajrzeć do naszej sekcji recenzji, żeby sprawdzić po które tytuły warto sięgnąć. Ponadto, mamy również wielki przewodnik poświęcony konkretnie przygodom Ósmego Doktora.

Nic, tylko brać – zapraszamy do zakupów! Wyprzedaż Big Finish kończy się w piątek 27 listopada o 0:59 polskiego czasu.Nerd pod prawie każdym względem. Fan Klasyków i komiksów, brnie dalej przez EU. Przybiłby żółwika Drugiemu, pokłony oddaje Piątemu i chętnie pogadałby o 'kosmicznej magii' z Siódmym, ale najbardziej utożsamia się z Jedenastym, serce zaś oddał Romanie II. Poza tym, wierny fan brytyjskiej literatury.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *