Big Finish: Czwarty Doktor powróci

Tom Baker w 2017 powróci jako Czwarty Doktor!

czwarty-big-finish-31-03-2015-1Wydawnictwo Big Finish zapowiada kolejną porcję przygód Czwartego Doktora na 2017 rok. W Czwartego wcieli się znów Tom Baker, a w jego towarzyszkę Romanę – Lalla Ward. Nowe historie mają splatać się z wydarzeniami początku sezonu 18, czyli ostatniego z Czwartym Doktorem.

Jak mówi producent, David Richardson:

Niektóre historie są umieszczone między The Leisure Hive i Meglos, część pomiędzy Meglos a Full Circle, w drugiej części historii usłyszymy także Johna Leesona powracającego do roli K9. Historie te, jako pierwsze w tej linii wydawniczej, będą miały intro w wersji skomponowanej przez Petera Howella [odpowiedzialnego za główny temat muzyczny serialu w latach 1980-1985 – przyp. Souffle Agent]!

Szczegóły jeszcze nie są znane, lecz możemy spodziewać się powrotu starych wrogów, wizyty na wyjątkowej planecie Funderell oraz ponownego pojawienia się wiktoriańskich śledczych, Jago i Litefoota u boku Czwartego Doktora.

Doctor Who: The Fourth Doctor Adventures – Series 6 jest obecnie do kupienia w przedsprzedaży, jak i subskrypcji.

Jeśli nie możecie doczekać się nowej serii, zachęcamy do zapoznania się z niedawno wydanymi Doctor Who: The Romance of Crime i Doctor Who: The English Way of Death (dostępnymi w jednym pakiecie) bądź z nadchodzącym Doctor Who: The Well-Mannered War.Joanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *